Psikiyatri Tedavi Yöntemleri

NPİSTANBUL Hastanesi; ruh/beyin sağlığını ilgilendiren hastalıklara, çağdaş tıbbın imkân verdiği en gelişmiş tedavi olanaklarıyla etkin tedavi hizmeti sunmak amacı ile kurulan Türkiye’nin ilk özel nöropsikiyatri hastanesi, Avrupa’nın da 2. beyin hastanesidir. NPİSTANBUL Hastanesi; dünyanın en büyük ve prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) akreditasyon belgesine sahiptir. NPİSTANBUL Hastanesi, 2021’deki bu akreditasyon başarısıyla “Dünyanın ilk Akredite Beyin Hastanesi” unvanını aldı.

Psikiyatri, Psikoloji, Nöroloji ve Bağımlılık alanındaki  edindiğimiz 25 yıllık tecrübeyle danışanlarımıza en iyi hizmeti sunmak için  çalışıyoruz. Doğru teşhis, tedavinin planlanması için ilk adımdır. Psikiyatri polikliniğimize ilk kez başvuruda bulunan danışanlarımız önce psikiyatrik ve gerekli görülürse nörolojik muayeneden geçer. Kendi alanında uzman psikiyatristlerimiz, psikologlarımız, nörologlarımız, DKT uzmanlarımız, ergoterapistlerimiz, teknikerlerimiz, idari personellerimiz ve hemşirelik birimimiz  ile danışanlarımıza ayaktan ve yatarak en iyi sunmak için çalışıyoruz.  Multidipliner bakış açımızla, bilimin ışığında tanı ve tedavide kişiye özel programlar oluşturulmaktayız. Kanıta dayalı tedavideki temel ilkelerimiz: Ön ve son testlerin yapılması, beyin haritalaması gibi biyobelirteç kullanımı, sonucun raporlanması olarak özetleyebiliriz.

İlk başvurada yapılan tüm işlemlere  https://npistanbul.com/eriskinlerde-ilk-basvuruda-neler-yapilir linkinden ulaşabilirsiniz.

 
Sizi Arayalım