Ödüllerimiz

2019 Yılı İnsana Saygı Ödülü

NPİSTANBUL Hastanesi, “2019 Yılı İnsana Saygı Ödülü”ne layık görüldü. Üsküdar Üniversitesi’nin bilim ortağı NPİSTANBUL Hastanesi, Türkiye’nin en prestijli İnsan Kaynakları Ödülleri’nden olan Kariyer.net “2019 Yılı İnsana Saygı Ödülü”nü almaya hak kazandı.

“Geri Dönüşüm Doğaya Vefa” Ödülü

Ümraniye Belediyesi “Geriye Dönüşüm Doğaya Vefa” projesi kapsamında 2018 yılında ambalaj atıklarını geri dönüşüm sistemine teslim ederek çevreye ve bununla birlikte 408 ağacın kurtulmasına katkı sağladığı için NPİSTANBUL Hastanesi’ne teşekkür plaketi sundu.

Tedavi Amaçlı Müzik

Terapötik amaçla müzik ilk defa 14.yy’da Bimarhanelerde kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde ise NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi psikiyatristlerinden Prof.Dr. Nevzat Tarhan, müziği terapötik amaçla kullanmaya devam etmiştir ve hastaların tedavisinde müziğin kullanımının halen faydalı olduğunu göstermiştir.

9 Aralık 2007’de ise İstanbul Cevahir Otel’de gerçekleştirilen Yıllık Amasya Derneği toplatısında NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi, Türk Müziğinin tedavide kullanılmasına katkıları nedeniyle “Altın Amasya Elması” ödülünü almıştır.

Hasta Güvenliği En İyi Uygulama Ödülü

Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) ve Hasta Güvenliği Derneği tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen 05.03.2009 tarihli toplantıda NPİSTANBUL Nöropsikiyatri Hastanesi, Ambulansla Psikiyatrik Hasta Alım ve Nakli konusundaki çalışmalarından dolayı “Hasta Güvenliği En İyi Uygulama Ödülü”ne layık görülmüştür.

Toplumsal Bilinirliğimiz

Prof. Dr. Nevzat Tarhan ve meslektaşları 12-13 Eylül 1991’de Amsterdam’da düzenlenen 4. Uluslararası Zararlı Dürtüler ve Dürtü Kontrolü Sempozyumu’nda Organizasyon Komitesi tarafından “En İyi Bilimsel Araştırma" ödülüne layık görüldüler.

Sağlık Sistemine Özgün ve Nitelikli Katkı Ödülü

Sağlık Gönüllüleri Türkiye ve Hospital Manager dergisi tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenen Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri ve Yılın Başarılı Sağlık Yöneticisi Ödülleri yapılan törenle sahiplerini buldu.

Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi, “sağlık sistemine yapmış olduğu özgün katkılar” dolayısıyla ödüle layık görüldü.

“Geri Dönüşüm Doğaya Vefa” Plaketi

NPİSTANBUL Hastanesi, Ümraniye Belediyesi’nin 2017 yılı “Geriye Dönüşüm Doğaya Vefa” projesi kapsamında ambalaj atıklarını kaynaklarında ayrı toplama çalışmasına verdiği destek ile 612 ağacın kurtulmasına katkı sağladığı için teşekkür plaketi aldı.

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217