1984 yılında İstanbul'da doğmuştur. 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2020 yılında Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programını "Psikotik Özellikler Gösteren Hastaların Psikotik Özellik Göstermeyen Hastalara Göre Anksiyete Düzeylerinin İncelenmesi" başlıklı tezi üzerinde çalışarak tamamlamıştır.

2007-2016 yılları arasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çeşitli birimlerde ve farklı hasta gruplarıyla çalışmıştır. Bu süre zarfında hastanenin yataklı tedavi birimlerinde ve poliklinikte görev almıştır. Ayrıca aynı hastanenin Erenköy Psikoterapi Merkezi'nde kişilik bozukluklarına yönelik bireysel ve grup psikoterapilerinde de görev almıştır.

Kasım 2016'dan itibaren NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nde çalışmaya başlamış ve Nisan 2022'den itibaren de Üsküdar Üniversitesi Np Feneryolu Tıp Merkezi'nde klinik psikolog/psikoterapist olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Üsküdar Üniversitesi'nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak da görev yapmaktadır.

Bu seneler içerisinde Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur'dan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi, Prof. Dr. Tevfika Tunaboylu İkiz'den Psikodinamik Yönelimli Rorschach ve TAT eğitimi, PSİKE İstanbul Psikanaliz Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Derneği'nden Psikanalize Giriş Seminerleri, Çapa Tıp Fakültesi'nde Prof. Dr. Nurhan Eren'den Sanat Psikoterapisi Eğitimi, Psikanalist Doç. Dr. Celal Odağ'dan Etkileşim Grupları Eğitim ve Süpervizyonu, Klinik Psikolog/Psikanalist Yavuz Erten, Prof. Dr./Psikanalist Mine Özmen, Klinik Psikolog/Psikanalist Bella Habip'ten Bireysel ve grup terapileri için uzun süreli grup süpervizyonları, Prof. Dr. Nazan Aydın ve Uzm. Dr. Oğuz Omay'dan KİPT (Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi) eğitimi ve Roy Kiessling'ten EMDR eğitimi almış bulunmaktadır.

Çalışma alanları depresyon, anksiyete bozuklukları; panik bozukluk, yaygın anksiyete, sosyal fobi, sağlık anksiyetesi, obsesif kompulsif bozukluk; yeme bozuklukları, kişilik bozuklukları, kişilerarası ilişkilerdir.

Ayrıntılı Özgeçmişe Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Eğitim

Hacettepe Üniversitesi, Psikoloji Bölümü

2006| Lisans

Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji

Yüksek Lisans (Tez Aşamasında)

KURS VE EĞİTİMLER

2008-2010 KOGNİTİF DAVRANIŞÇI TERAPİLER DERNEĞİ, Kognitif – Davranışçı Psikoterapi Eğitim ve Süpervizyonu (Prof. Dr. Mehmet Zihni SUNGUR)

2008-2010 PROJEKTİF TESTLER DERNEĞİ, Psikodinamik Yönelimli Rorschach Eğitimi (Prof. Dr. Tevfika TUNABOYLU İKİZ)

2009 PSİKOFİZYOLOJİ VE NÖROPSİKOLOJİ DERNEĞİ BİLNOT Bataryası Eğitimi

2009-2010 PSİKE İstanbul Psikanaliz Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Derneği, Psikanalize Giiş Seminerleri

2009-2011 Çapa Tıp Fakültesi, Sanat Psikoterapisi Eğitimi (Doç. Dr. Nurhan EREN

2010-2011 Çapa Tıp Fakültesi Rehabilitasyon Programı Gönüllü Grup Çalışmaları

2012 Sağlık Bakanlığı Tıbbi Uygulamalar Sertifikası

2012-2013 Etkileşim Grupları Eğitim ve Süpervizyonu (Doç.Dr.Celal ODAĞ)

2012-2016 Grup süpervizyonları (Klinik Psikolog/Psikanalist Yavuz Erten, Prof. Dr./Psikanalist Mine Özmen, Klinik Psikolog/Psikanalist Bella Habip)

2017-2018 PROJEKTİF TESTLER DERNEĞİ, TAT eğitimi, (Prof. Dr. Tevfika TUNABOYLU İKİZ)

2017-2018 Kişilerarası İlişkiler Psikoterapisi Eğitimi (Uzm. Dr. Oğuz OMAY)

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi / 2016-...

T.C. Sağlık Bakanlığı Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi (2007-2016)

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217