1997 yılında İstanbul-Üsküdar’da doğdu. 2015 yılında Çengelköy Lisesi’nde liseyi bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden 2019 yılında mezun oldu. Lisans eğitimi sırasında Türkiye Gazetesi Hastanesi, Sultan Abdülhamid Han EAH, Haydarpaşa Numune EAH, Marmara Üniversitesi Pendik Hastanesi (el rehabilitasyonu), Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastanesinde klinik stajlarını tamamladı. Lisans eğitimi sonrasında Haziran 2020-Ekim 2021 tarihleri arasında Özel Çekmeköy Tıp Merkezinde Fizyoterapist olarak görev yaptı. Daha çok nörolojik ve pediatrik rehabilitasyonla ilgilenmekle birlikte, ortopedik rehabilitasyon ve lenfödem tedavisi uygulamalarında da deneyimlidir. Ekim 2021 tarihinden bu yana NP İstanbul Beyin hastanesinde Fizyoterapist olarak görev almaktadır.

Eğitim

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Lisans eğitimi sırasında Türkiye Gazetesi Hastanesi, Sultan Abdülhamid Han EAH, Haydarpaşa Numune EAH, Marmara Üniversitesi Pendik Hastanesi (el rehabilitasyonu), Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastanesinde klinik stajlarını tamamladı.
Lisans eğitimi sonrasında Haziran 2020-Ekim 2021 tarihleri arasında Özel Çekmeköy Tıp Merkezinde Fizyoterapist olarak görev yaptı.
Ekim 2021 tarihinden bu yana NP İstanbul Beyin hastanesinde Fizyoterapist olarak görev almaktadır. 
 

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217