Lisans eğitimini Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünde 2014 yılında tamamlamıştır, çift ana dal programı ile Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitirmiştir; onur ve yüksek onur dereceleri ile mezun olmuştur. 2016 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programından yüksek onur derecesiyle mezun olarak uzmanlığını almıştır.

Öğrenimi sırasında Okan Eğitim Kurumları, NPİSTANBUL Hastanesi Feneryolu Polikliniği ve NPİSTANBUL Hastanesi AMATEM Kliniği’nde stajyer psikolog olarak bulunmuş, klinik stajlarını başarı ile tamamlamıştır.

‘’Bir Üniversite Psikiyatri Polikliniğine Başvuranlarda Kompulsif Satın Alma Komorbiditesi’’ isimli yüksek lisans bitirme tezi 10. Ulusal Alkol ve Bağımlılık Kongresi’nde sözel bildiri olarak sunulmuştur. Yüksek lisans eğitiminin ardından akademik çalışmalarına devam etmiş, çalışmaları ulusal ve uluslararası hakemli dergilerde yayımlanmıştır. Kongre ve akademik araştırmalarda aktif görev alarak mesleki gelişimine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Şubat 2019 itibariyle NPİSTANBUL Hastanesi AMATEM Kliniği’nde görev almaktadır.

 

Katıldığı Seminer ve Eğitimler

  • Kanser Psikolojisi
  • Minfulness: Bilinçli Farkındalık
  • Psikoterapi Süreçleri
  • Kendilik Psikolojisi ve Narsisizm
  • Neuromarketing Workshop
  • Psikolojik İlkyardım ve TSSB Eğitimi
  • Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi
  • MOXO d-CPT Dikkat Performans Testi

- SCL-90-R, Bender Gestalt Görsel Motor ALgılama Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Catell 2A Zeka Testi, Standardize Mini Mental Test, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Porteus Labirentleri Testi, Gesell Gelişim Figürleri Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Kent EGY, Beier Cümle Tamamlama Testi, Rotter Cümle Tamamlama Testi, Lousia Düss Psikanalitik Hikayeler Testi, Goodenogh-Harris Bir İnsan Çiz Testi, Kinetik Aile Çiz Testi, House Tree Person ve MADTZ

 

Kongre Bildirileri

Ünsalver B., Koç S., (2016). Bir Üniversite Psikiyatri Polikliniğine Başvuranlarda Kompulsif Satın Alma Komorbiditesi. 10. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi, Sözel Bildiri, Antalya.

Koç S., Kızılkurt Ö., Noyan C.O., Dilbaz N., (2019). Türkiye’de Özel Bir Bağımlılık Kliniğinde Yurt Dışından Başvurmuş Olup Yatarak Tedavi Gören Hastaların Profilleri. Uluslararası Katılımlı Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi, Sözel Bildiri, Kıbrıs.

Güz G., Yılmaz A., Koç S., Kızılkurt Ö., (2019). Çevrimiçi Davranışsal Bağımlılıklar Paneli, Çevrimiçi Alışveriş Bağımlılığı. Uluslararası Katılımlı Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi, Kıbrıs.

Yayınlar

Ünsalver B., Koç S. and Evrensel A., (2018). A Study of Compulsive Buying Disorder Comorbidity in Psychiatric Outpatients Attending a Foundation University Outpatient Clinic. Medicine Science, 7(4):861-6., Doi: 10.5455/medscience.2018.07.8895

Ünsalver B., Koç S., (2017). Bir Üniversite Psikiyatri Polikliniğine Başvuranlarda Kompulsif Satın Alma Komorbiditesi. Current Addiction Research, 1(1):30.

Ayrıntılı Özgeçmişe Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Eğitim

Tuzla Behiye - Dr. Nevhiz Işıl Anadolu Lisesi / 2009

  Okan Üniversitesi / Psikoloji / 2014 (Onur Derecesi)

  Okan Üniversitesi / Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (ÇAP) / 2015 (Yüksek Onur Derecesi)

  Üsküdar Üniversitesi / Klinik Psikoloji / 2016 (Yüksek Onur Derecesi)

Okan Eğitim Kurumları (Dragos Anaokulu) / Stajyer Psikolog / 2012

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi - Feneryolu Polikliniği / Stajyer Psikolog / 2014-2016

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi AMATEM Kliniği / Stajyer Psikolog / 2016

Bahçeşehir Koleji / Okul Psikoloğu / Ağustos 2018

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi - AMATEM Kliniği / Uzman Klinik Psikolog / Şubat 2019

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217