1987'de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne giriş yapmış ve 1993'te Trabzon'un Akçaabat ilçesinde mecburi hizmetine başlamıştır. Ocak 1995'te, Belçika, Brüksel'deki Universite Libre Bruxelles Erasmus Hastanesi'nin HepatoBiliyer Cerrahi servisine kabul edilmiştir. Ekim 1996'da Genel Cerrahi ihtisasına adım atmış ve 2002'de "Le Re-do Gastroplastie dans le traitement des complications des Procedure Bariatriques pour Obesité Morbide" (Morbid Obezite İçin Bariatrik Prosedürlerin Komplikasyonlarının Tedavisinde Revizyon Cerrahisi) tezi ile Belçika'da Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

2003'ün Ekim ayına kadar ULB Erasmus Hastanesi'nin Hepatobiliyer Cerrahi servisinde çalışmış, sonrasında Ekim 2003'te İsviçre, Neuchatel'deki Providence Hastanesi'nde Cerrahi Klinik Şef Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Mart 2004'te Neuchatel Hospital Cadolles Pourtales NHP'de Cerrahi Klinik Şefi olarak atanmış ve İleri Laparoskopik Cerrahi, Bariatrik Cerrahi, Onkolojik Cerrahi, Travmatoloji, Vasküler ve Toraks Cerrahisi gibi alanlarda ve asistan eğitiminde önemli roller üstlenmiştir.

Çukurova Üniversitesi'nde Genel Cerrahi alanında denklik alarak özel sektördeki kariyerine başlamıştır. Halen NPİSTANBUL Hastanesi'nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak hizmet vermektedir.

Ayrıntılı Özgeçmişe Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 1987
Genel Cerrahi İhtisası - 1996
Çukurova Üniversitesi’nde Genel Cerrahi Denkliği

Trabzon, Akçaabat ilçesinde mecburi hizmet- 1993
Üniversite Libre Bruxelles Erasmus Hastanesi HepatoBiliyer Cerrahi servisi – 1995
ULB, Erasmus Hastanesi Hepatobiliyer Cerrahi servisi – Ekim 2003
Providence Hopital’de Cerrahi Klinik Şef yardımcılığı – Mart 2003
Neuchatel Hopital Cadolles Pourtales NHP’de Cerrahi Klinik Şefi – Mart 2004

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217