İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesiyle 1987 yılının ekim ayında tanışarak Tıp dünyasına giriş yaptı ve 35 koca yılı deneyimler elde etti. 
1993 yılında Trabzon, Akçaabat ilçesinde geçen mecburi hizmetinin ardından yeni ufuklara yelken açarak 1995 yılının ocak ayında Belçika’nın Brüksel şehrindeki Universite Libre Bruxelles Erasmus Hastanesi HepatoBiliyer Cerrahi servisine kabul edildi. Oradaki 1.5 yılın ardından Cerrahi Komitesini başarıyla geçerek ekim 1996’da Genel Cerrahi ihtisasına başladı. Zorlu ve yoğun bir eğitim / ihtisas süreci sonrasında 2002 yılında ‘’Le Re-do Gastroplastie dans le traitement des complications des Procedure Bariatriques pour Obesité Morbide’’ (Morbid Obezite İçin Bariatrik Prosedürlerin Komplikasyonlarının Tedavisinde Revizyon Cerrahisi) bitirme teziyle Belçika’da Genel Cerrahi Uzmanı oldu.
2003 yılı ekim ayına kadar ULB, Erasmus Hastanesi  Hepatobiliyer Cerrahi servisinde görev aldıktan sonra Ekim 2003’de İsviçre’nin Neuchatel Şehrinde Providence Hopital’de Cerrahi Klinik Şef yardımcılığına başladı.
Mart 2004’de Neuchatel Hopital Cadolles Pourtales NHP’de Cerrahi Klinik Şefi oldu. Özellikle ağırlıklı olarak İleri Laparoskopik cerrahi, Bariatrik, Onkolojik cerrahi, Travmatoloji, Vasküler ve Toraks Cerrahisi alanlarında ve Asistanların eğitiminde görev alarak çalıştı.
İsviçre’deki dolu dolu geçen yılların ardından Türkiye’ye dönüş kararı alaraktan Çukurova Üniversitesi’nde Genel Cerrahi denkliğini yaptıktan sonra Özel sektörde çalışmalarda bulunmaya başladı.  
Bu günde Üsküdar Üniversitesine NPİstanbul Beyin Hastanesi Genel Cerrahi Servisinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev aldı.

Ayrıntılı Özgeçmişe Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Eğitim

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi - 1987
Genel Cerrahi İhtisası - 1996
Çukurova Üniversitesi’nde Genel Cerrahi Denkliği

Trabzon, Akçaabat ilçesinde mecburi hizmet- 1993
Üniversite Libre Bruxelles Erasmus Hastanesi HepatoBiliyer Cerrahi servisi – 1995
ULB, Erasmus Hastanesi Hepatobiliyer Cerrahi servisi – Ekim 2003
Providence Hopital’de Cerrahi Klinik Şef yardımcılığı – Mart 2003
Neuchatel Hopital Cadolles Pourtales NHP’de Cerrahi Klinik Şefi – Mart 2004

Sizi Arayalım