1981 yılında Antalya’da doğmuştur. İlköğretim ve liseyi Özel Antalya Kolleji’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İstanbulda tamamladıktan sonra pratisyenlik mecburi hizmetine 2011 yılında Kırklareli Merkez TSM’de devam etmiştir. 2013 ekim ayında Edirne Trakya Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh sağlığı ve Hastalıkları A.B.D.’da çocuk ve ergen psikiyatri uzmanlık eğitimine başlamıştır ve uzmanlık eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları A.B.D.’de 2017 yılının aralık ayında tamamlamıştır. 2018 yılında uzmanlık mecburi hizmetine Tokat Dr. Cevdet Aykan Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde başlamış olup, 2020 Ocak ayı itibari ile NP. Beyin Hastanesinde uzman hekim olarak görevine devam etmektedir.

Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu olan Çocuklarda Bağlanma Biçimleri konulu tez çalışması, DEHB, İlköğretim Çağındaki Çocuk ve Ergenlerde Psikiyatrik Hastalıkların Görülme Sıklığı, Otizim Spekturum Bozuklukları ve değişik sendromik durumlarda görülebilecek psikiyatrik sorunlarla ilgili ulusal ve uluslar arası dergilerde çeşitli yayınları mevcuttur. Destekleyici psikoterapi, BDT, Oyun Terapisi alanlarında eğitim almış olup, Kişilik Bozuklukları Gelişimi, Bağlanma Biçimleri, Ebeveynlerin Ebeveynlik Tipleri ve Çocuk Yetiştirme şekilleri ilgi alanlarını oluşturmaktadır.

Kitap okumayı, amatör olarak şiir ve hikaye yazmayı ve film izlemeyi sevmektedir.

Ayrıntılı Özgeçmişe Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Eğitim

Eyl 2014 - Haz 2011

Tıp Fakültesi Diploması T.C. Maltepe Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesini Dönem Birincisi

Eki 2013 - Ara 2017

Tıpta Uzmanlık Eğitimi Trakya Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Edirne, Eskişehir Uzmanlık eğitimime Edirne Trakya Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ABD'da başladım ilerleyen süreçte sınav iptali ve puanların yeniden hesaplanmasıyla TUS puanımın artması üzerine Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Çocuk ve Ergen ruh sağlığı ve Hastalıkları ABD'ye geçtim ve uzmanlık Eğitimimi orada tamamladım.

Nis 2015 - Ara 2018

Destekleyici Terapi Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Destekleyici terapi Temel Eğitimimi ve Süpervizyonumu Prof. Dr. Cem Kaptanoğlu'ndan aldım. Temel eğitim ve süpervizyon eğitimi tamamladım ve sertifikam mevcuttur.

Eyl 2017 - Mar 2018

Bilişsel Davranışçı Terapi Türkiye Bilişsel Davranışçı Terapi Derneği BDT'de temel eğitimimi tamamladım ve sertifikam mevcuttur. Süpervizyonumu mecburi hizmet yüzünden erteledim ilerleyen dönemde almayı planlamaktayım

Eki 2018 - Kas 2018

Oyun Terapisi Türkiye Klinik Psikoloji ve Psikoterapii Derneği Oyun Terapisi Uygulayıcı sertifikam vardır.

Eki 2018 - Kas 2018

Oyun terapisi Workshop Türkiye Klinik Psikoloji ve Psikoterapi Derneği Oyun Terapisi Workshop katılım sertifikam mevcuttur ve Workshop Dr. Psikolog Sue Jenings tarafından verilmiştir.

Kas 2015 - Kas 2015

Aile ve evlilik Terapisi Trakya Üniversitesi 1. ve 2. modül katılım belgem mevcuttur.

Ara 2013 - Ara 2013

EMDR Trakya Üniversitesi Travma ve ilişkili ruhsal Bozukluklarda 1. modül katılım belgem mevcuttur, kurs Doç. Dr. Burhanettin Kaya tarafından verilmiştir.

Tokat Dr Cevdet Aykan Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi (mecburi Hizmet) mart 2018- kasım 2019

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kasım 2019- Aralık 2019

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217