Eylül 2014 – Ocak 2019 yılları arasında tam burslu olarak öğrenim gördüğü Işık Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden fakülte ve bölüm birinciliği ile mezun olmuştur. 2019-2020 yılları arasında Marmara Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi almıştır. 2021 yılının şubat ayında Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimi almaya hak kazanmıştır. 2022 yılında “Adolesanlarda Stresle Baş Etme Yöntemi Olarak Gelişen Sigara Kullanımı” isimli projesiyle yüksek lisans programından başarıyla mezun olmuştur.

Lisans eğitimi sırasında psikolojik danışmanlık ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde mesleki stajlar gerçekleştirmiştir. Yüksek lisans eğitimi sırasında NPİSTANBUL Hastanesi’nde klinik psikoloji stajını gerçekleştirmiştir.

Lisans mezuniyetinin ardından anaokulunda kurum psikoloğu olarak çalışmaya başlamıştır. Sonraki yıllarda çeşitli eğitim kurumlarında çocuklara ve ergenlere psikolojik danışmanlık yapmıştır. Klinik psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamlamasıyla birlikte online terapi ve psikolojik danışmanlık sitelerinde Türkçe ve İngilizce dillerinde yetişkinlerle çalışmaya başlamıştır. Akabinde psikolojik danışmanlık merkezinde yetişkinlerle yüz yüze çalışmıştır.

MOXO Dikkat Testi, MMPI, Bender-Geştalt Testi (Çocuklar İçin Uygulama), Gesell Gelişim Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Ankara Gelişim Envanteri, D2 Dikkat Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, PeaBody Kelime Resim Testi, Porteus Labirentleri Testi, Good Enough – Harris Bir İnsan Çiz Testi-eğitimlerini almıştır.

2021 yılından beri Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur'dan almakta olduğu Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminde ve 2022 yılından beri Doç. Dr. İrem Erdem Atak’tan almakta olduğu Psikodinamik Yönelimli Rorschach ve TAT eğitiminde süpervizyon sürecindedir.

Eğitim
  • 2014 – 2019 / Işık Üniversitesi / Fen Edebiyat Fakültesi / Psikoloji Bölümü (İngilizce)
  • 2019 – 2020 / Marmara Üniversitesi / Pedagojik Formasyon Eğitimi
  • Şubat 2021 – Haziran 2022 / Üsküdar Üniversitesi / Klinik Psikoloji / Yüksek Lisans
  1. 2023 – Halen / NPİSTANBUL Hastanesi / Klinik Psikolog
Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217