1963 yılında Balıkesir'de doğdu. 1980'de Haydarpaşa Lisesinden, 1984 yılında da İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu.

Yüksek lisansını Klinik Psikoloji alanında yapmıştır.

Stajını GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nin Psikiyatri servisinde tamamladı. Bu dönemde psikolojik testler konusunda eğitim aldı.

Yüksek öğrenim Kredi ve Yurtlar kurumu İstanbul bölge müdürlüğünün Psikososyal servisinde üniversite öğrencilerinin psikolojik sorunlarına yönelik çalışmaları oldu.

1999 depreminde İstanbul Avcılar'da ve Adapazarı'ndaki çadır kentlerde depremzedelere yönelik psikolojik destek programlarına aktif olarak katıldı.

Alkol kullanımı sebebiyle ehliyetine trafik müdürlüğünce el konulan sürücülere yönelik sürücü davranışını geliştirme eğitimlerinde ( Südge ) eğitmen olarak görev aldı. Projektif Testler Derneği üyesi olup iki sene Rorschach Testi, bir sene de T.A.T  Testi eğitimi gördü ve sertifika aldı.

2003-2007 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde klinik psikolog olarak görev yaptı. Bu dönemde gerek klinikte yatan hastalarla gerekse poliklinikte ayaktan tedavi gören hastalara yönelik yoğun çalışmalarda bulundu. Hastanedeki stajer psikoloji öğrencilerine psikolojik testler konusunda eğitim verdi.

2007 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden ayrılıp  NPİstanbul Beyin Hastanesi'nde göreve başlamıştır.

Psikoterapi Enstitüsü'nden hipnoz eğitimi almış olup, hastane ortamında hipnoterapi uygulamalarına devam etmektedir.

Davranış Bilimleri Enstitüsü'nde Aile Terapisi eğitimini  tamamlamış olup aile ve eş terapisti olarak aile sorunlarına ve ilişkilerdeki problemlere yönelik terapiler yapmaktadır.

Davranış Bilimleri Enstitüsünde EMDR eğitimi alarak  psikoterapi süreci içeresinde EMDR tekniğinden de yararlanmaktadır.

Enerji terapisiyle ilgilenmekte olup, bu konuda farklı uzmanlardan eğitimler almıştır. Reiki, biyoenerji gibi isimlerle uygulanan enerji terapisini, psikoterapi uygulamalarında destekleyici ve güçlendirici özelliğiyle kullanmaktadır.

Binicilik, rafting ve paraşütle atlama faaliyetlerinde bulunmuş olup fotoğrafçılıkla ilgilenmektedir.

Ayrıntılı Özgeçmişe Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Eğitim

Haydarpaşa Lisesi / 1980

İstanbul Üniversitesi / Psikoloji / 1984

Hipnoz Eğitimi

Aile Terapisi Eğitimi

Klinik Psikoloji Yüksek Lisans

EMDR Eğitimi

GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi / Psikiyatri – Staj

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi / Klinik Psikolog / 2003-2007

Npİstanbul Beyin Hastanesi / 2007-

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217