Haberler Tüm Liste

Kumar sadece masa başında oynanmıyor

Son dönemlerde kumar bağımlılığında önemli bir artış olduğundan sıklıkla söz edildiğine dikkat çeken Uzman Klinik Psikolog Sedef Koç, “Peki kumar bağımlılığının masa oyunlarından çok daha fazlası olduğunu biliyor musunuz?

Bağımlılıkta aile de tedavi ediliyor

Bağımlılıkta aile de tedavi ediliyor. Bağımlılık tedavisi kişiye özel elbise gibi olmalı. NPİSTANBUL Beyin Hastanesi AMATEM Koordinatörü, psikiyatrist Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, bağımlılık tedavisinde kişiye özel tedavi yöntemlerinin önemine işaret etti.

Madde bağımlılığı gelecek körlüğüne sebep oluyor

Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi biriminden Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Onur Noyan, madde bağımlılığının beyindeki haz hissine son derece olumsuz etki ettiğini ifade etti.

Madde bağımlılığı ergenlikle karışmasın

Madde bağımlılığını ergenlikle karıştırmayın! “Ebeveynler bunu ergenlik sanıyor” uyarısında bulunuyor.

Duyurular Tüm Liste

Her Çarşamba Aile Bilgilendirme Toplantısına Davetlisiniz!

Aile Bilgilendirme Programı her Çarşamba /Saat:17/ tarihinde Çamlıca Toplantı Salonunda gerçekleşecektir. SİGARA ALKOL

Amatem sitemiz açıldı.

Amatem sitemiz açıldı.

Bağımlılık Merkezi Fotoğrafları Tüm Liste

Bağımlılık Merkezi Hakkında

Bağımlık Merkezimizde alkol ve madde kullanım bozuklukları ile internet bağımlılığı, kumar bağımlılığı, yeme bağımlılığı gibi davranışsal bağımlıkların tedavileri yapılmaktadır. Danışanların tıbbi tedavilerinin yanı sıra; bağımlılığını önleme amacıyla öğrencilere, ailelere ve hekimlere yönelik eğitim programlarımız vardır. Bu amaçla her hafta aileler ile eğitim toplantısı yapılmaktadır.

NPAMATEM Bağımlılık Merkezi’nde; bağımlılık ile ilgili tüm soru ve sorunlara yanıt vermek ve tedavi etmek amacıyla hizmet vermektedir. Önemli bir toplum sağlığı sorunu olan bağımlılık; tedavi edilebilen bir beyin hastalığıdır.

İLETİŞİM

İletişim Formu