Haberler Tüm Liste

Sigara yılda 6 milyon kişiyi öldürüyor

Sigara, yılda 6 milyon kişiyi öldürüyor! Sigarayı bırakmak için geç kalmadınız! Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Onur Noyan, sigara kullanımının bireylerin yaşamındaki etkileri hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu.

Sigaranın Zararları

Sigaranın zararları, anne karnında çocuğun sigaraya maruz kalmasıyla başlayıp, sigara kullandıkça sigaranın insan vücuda verdiği zararlardır.

Türkiye Bağımlılık Risk Profili ve Ruh Sağlığı Haritası Çalışmasına ödül

Türkiye Bağımlılık Risk Profili ve Ruh Sağlığı Haritası Çalışmasına Araştırma Ödülü verildi...

Türkiye'den uyuşturucuyu yakalamada büyük başarı

Türkiye uyuşturucuyu yakalamada büyük başarı sağladı. Geçen yıla oranla iki kat eroin, 10 kat anhidrit yakalanmış durumda.

Duyurular Tüm Liste

Her Çarşamba Aile Bilgilendirme Toplantısına Davetlisiniz!

Aile Bilgilendirme Programı her Çarşamba /Saat:17/ tarihinde Çamlıca Toplantı Salonunda gerçekleşecektir. SİGARA ALKOL

Amatem sitemiz açıldı.

Amatem sitemiz açıldı.

Bağımlılık Merkezi Fotoğrafları Tüm Liste

Bağımlılık Merkezi Hakkında

Bağımlık Merkezimizde alkol ve madde kullanım bozuklukları ile internet bağımlılığı, kumar bağımlılığı, yeme bağımlılığı gibi davranışsal bağımlıkların tedavileri yapılmaktadır. Danışanların tıbbi tedavilerinin yanı sıra; bağımlılığını önleme amacıyla öğrencilere, ailelere ve hekimlere yönelik eğitim programlarımız vardır. Bu amaçla her hafta aileler ile eğitim toplantısı yapılmaktadır.

NPAMATEM Bağımlılık Merkezi’nde; bağımlılık ile ilgili tüm soru ve sorunlara yanıt vermek ve tedavi etmek amacıyla hizmet vermektedir. Önemli bir toplum sağlığı sorunu olan bağımlılık; tedavi edilebilen bir beyin hastalığıdır.

İLETİŞİM

İletişim Formu