Haberler Tüm Liste

Bağımlılık, insanın kendine ihanetidir

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Paris’te düzenlenen 93. Scientific Federation, Scientific Federation ABODE for Researchers- Bağımlılık Terapisi ve Klinik Raporlar Konferansı’na katıldı.

Bağımlılığın ilacı bulundu

Çağın vebası bağımlılığın ilacı; sevgi ve ilgi... Psikiyatri Uzmanı Doç. Dr. Onur Noyan anlatıyor...

Çocuk ve Gençlerde Madde Bağımlılığı Tedavisi

Çocuk ve gençlerde madde bağımlılığı tedavisi; Bu sorun ülkemizde ve dünyada yeni görülen bir sorun değildir. Bağımlılığın sebebi sanayileşme, modernleşme ve kentleşmenin dayattığı algılardır.

Opiyat Bağımlılığı Tedavisi

Opiyat bağımlılığı tedavisi; Klinisyenlerin periyodik ve düzenli olarak bütün opiyat bağımlılığı olan hastaları madde ve alkol kullanım bozukluğu açısından taraması oldukça önemlidir.

Duyurular Tüm Liste

Her Çarşamba Aile Bilgilendirme Toplantısına Davetlisiniz!

Aile Bilgilendirme Programı her Çarşamba /Saat:17/ tarihinde Çamlıca Toplantı Salonunda gerçekleşecektir. SİGARA ALKOL

Amatem sitemiz açıldı.

Amatem sitemiz açıldı.

Bağımlılık Merkezi Fotoğrafları Tüm Liste

Bağımlılık Merkezi Hakkında

Bağımlık Merkezimizde alkol ve madde kullanım bozuklukları ile internet bağımlılığı, kumar bağımlılığı, yeme bağımlılığı gibi davranışsal bağımlıkların tedavileri yapılmaktadır. Danışanların tıbbi tedavilerinin yanı sıra; bağımlılığını önleme amacıyla öğrencilere, ailelere ve hekimlere yönelik eğitim programlarımız vardır. Bu amaçla her hafta aileler ile eğitim toplantısı yapılmaktadır.

NPAMATEM Bağımlılık Merkezi’nde; bağımlılık ile ilgili tüm soru ve sorunlara yanıt vermek ve tedavi etmek amacıyla hizmet vermektedir. Önemli bir toplum sağlığı sorunu olan bağımlılık; tedavi edilebilen bir beyin hastalığıdır.

İLETİŞİM

İletişim Formu