Sağlık Rehberi Sağlık Rehberi

Servis Hizmetlerimiz

Erişkin Psikiyatri Servisinde danışanlarımız yatarak tedavi olmaktadırlar. Hastanemizde bulunan her servis, yatarak tedavi alan hastaların mahremiyetleri ve hastalığın risklerine göre belli kurallar çerçevesinde oluşturuldu.

  Hasta ve yakınlarının konforunun ön planda tutulduğu NPİSTANBUL Hastanesi’nde farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış iki tip oda seçeneği vardır. Standart ve A tipi süit oda bulunmaktadır. A tipi süit odalar ve köşe süit odalar ile güvenlikten ödün vermeden yüksek konfor amaçlanmıştır.
  Her odada danışanlarımızın konforunu ve güvenliğini sağlamak amacıyla tüm mobilyalar buna uygun seçildi ve özel olarak tasarlandı.
  Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli-yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan kasaya, dinlenme koltuğundan gazete servisine kadar tüm ihtiyaçlarına VIP hizmetler sunulmaktadır

  Hastanemizde, hekim görüşmelerinde hasta ve hasta yakınının mahremiyetini korumayı amaçlayan görüşme odaları, her klinikte bekleme alanları ve hasta katlarında hastaların kendini rahat ve evinde hissetmeleri için oluşturulmuş gündüz salonları ve kış bahçeleri bulunmaktadır.

  Detaylı bilgi için:

  KLİNİKLERİMİZ İÇİN...

  BİLGİ GÜVENLİĞİ

  NPİSTANBUL Hastanesi, hasta mahremiyetini ve gizliliğini ön planda tutar. Bu politika, NPGRUP bünyesinde sunulan tüm sağlık hizmetleri için geçerlidir. NPİSTANBUL Hastanesi teşhis ve tedavi hizmetlerinde; yasam mevzuat şartlarının karşılanmasından, hizmet sunumunda hasta ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek şekilde gerçekleşmesinden sorumludur

  Detaylı bilgi için

  FİZİKSEL GÜVENLİK

  Hastaların tanımlanmış psikiyatrik riskleri doğrultusunda yapılandırılmış olan servis fiziksel ve mekanik önlemler olarak, öncelikle evindelik hissi; Servislerimizin odaları ev, koridorları sokak görünümüne sahiptir. Hasta odaları ve ortak aktivite alanları olan konforlu gündüz odaları rahatlatıcı ortamlarıyla hastalarımızın evlerinde gibi hissetmenizi sağlar.

  Detaylı bilgi için

  Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2024
  Yayınlama Tarihi: 16 Ocak 2020
  Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
  Erişkin Psikiyatrisi Tıbbi Kadro
  Sera ELBAŞOĞLU

  Uzman Klinik Psikolog

  Gönder
  Sizi Arayalım


  Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217