Öne Çıkan Merkezlerimiz

1- Nöromodülasyon Merkezi:
Beyin haritalaması yapılarak,  kişiye özel tanı ve tedavi uygulanmaktadır. Böylelikle, hastalıklar daha kısa sürede teşhis edilerek tedavi edilebilmektedir.
Detaylı bilgi için: https://npistanbul.com/noromodulasyon-merkezi

Öne Çıkan Merkezlerimiz


2- Klinik Farmakogenetik Laboratuvarı:
Genetik profile göre ilaç belirlenebilmesi ve kullanılan ilaçların kan düzeyleri (TDM) akredite olarak ölçülür. Gerekli durumlarda DNA analizi yapılabilir. Psikiyatrik olgularda gen temelli tedavidir.
Detaylı bilgi için: https://npistanbul.com/klinik-farmakogenetik-laboratuvari
Kişiye Özel Tedavi, Klinik Farmakogenetik Laboratuvarı için : https://npistanbul.com/eriskin-psikiyatri/kisiye-ozel-tedavi-klinik-farmakogenetik-laboratuvari

Öne Çıkan Merkezlerimiz 2

3- Görüntüleme Merkezi:
MR (Volumetrik, Fonksiyonel) görüntüleme,
128 kesitli BT anjio görüntüleme,
Standart dijital röntgen ve skolyoz pozisyonlu ikili röntgen cihazı,
Öne Çıkan Merkezlerimiz 4


4- Ameliyathaneler

Hastanemizde; robotik cerrahiden anevrizma cerrahisine, Parkinson ve Epilepsi ameliyatlarına kadar pek çok alanda hizmetin verilmektedir.  2 laminar flow üniteli ameliyat salonu ve 16 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Yoğun bakım biriminde Seviye 3’e kadar tüm seviyelerdeki yoğun bakım hastalarına tam teşekküllü hizmet verilebilmektedir.

İntraoperatif Görüntüleme Olanaklarımız:

O-kollu ameliyat esnasında üç boyutlu BT görüntüleme
Nöronavigasyon destekli üst düzey intra operatif, renkli doppler ultrasonografi cihazı
Cerrahi nöronavigasyon sistemi
Nöronavigasyon destekli üst düzey beyin cerrahi mikroskopu
Endoskopik ve laparoskopik görüntüleme sistemi

Detaylı bilgi için: https://npistanbul.com/ameliyathaneler

Öne Çıkan Merkezlerimiz 5


5- Yoğun bakım:
16 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Yoğun bakım biriminde Seviye 3’e kadar tüm seviyelerdeki yoğun bakım hastalarına tam teşekküllü hizmet verilebilecektir.
Detaylı bilgi için: https://npistanbul.com/yogun-bakim-servisi


6- Ergoterapi Merkezi, Duyu Bütünleme Kliniği

Psikiyatrik hastalığı olan danışanların patolojilerini azaltmak, sağlıklarını sürdürebilmeleri ve sosyalleşmeleri için yardımcı olmak, özgüvenlerini, çeşitli becerilerini ve yeteneklerini geliştirmelerini sağlamak, bu becerileri ve yeteneklerini günlük hayatta da kullanabilmeleri için teşvik etmek, boş zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirmelerinin yaşam kalitesini arttıracağı ile ilgili bilinç kazanmalarını sağlamak amacıyla müzik, sanat tedavileri, spor ve ebru sanatını  içeren  ergoterapi çalışmaları yürütülmektedir.

Detaylı bilgi için:https://npistanbul.com/cocuk-ergen/ergoterapi-ve-duyu-butunleme

Öne Çıkan Merkezlerimiz 7


7- Dil Konuşma Tedavileri (DKT):
Ses bozukluğu yaşandığında öncelikle hekim muayenesi gerekmektedir. Hekim tanıda yardımcı olacaktır ve tıbbi tedavi gerektiğinde uygulayacaktır ya da ses terapisi gerektiğinde danışanı, bir dil ve konuşma terapistine yönlendirecektir.  Çünkü bazı ses hastalıklarının önlenmesi, düzelmesi ve yeniden oluşmaması için ses terapi tekniklerini, dil ve konuşma terapistleri uygulamaktadır. Hastalara ses sistemlerini kullanarak mümkün olan en iyi sesi nasıl üreteceklerini, zarardan ya da hastalıktan nasıl geri döneceklerini ve nasıl korunacaklarını öğretmeyi amaçlayan ve ses üretim fizyolojisinin dengesini teşvik eden, nefes koordinasyonuna yardım eden, ses üretimi ve ses tellerinin sağlığı için gerekli uygun perde, yükseklik ve ses kalitesini sağlamaya yönelik egzersizleri içeren bir programdır.
Detaylı bilgi için: https://npistanbul.com/dil-konusma-tedavileri-dkt

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217