Yoğun Bakım Servisi

16 yatak kapasiteli planlanan, içinde iki adet solunum izolasyon odası da bulunan yoğun bakım servisimizde seviye 3 yoğun bakım standartları sağlanmıştır. Dahili ve cerrahi her tür yoğun bakım gerektiren tıbbi duruma müdahale edebilecek personel ve teknolojik alt yapımız mevcuttur.

Yoğun Bakım Servisi

  1. İlaç yönetimi sistemi: Uygulamakta olduğumuz ilaç yönetimi sistemi sayesinde sadece BIO ID (Parmak Tanıma) ile yetkilendirilmiş çalışanlarımızın ilaca ulaşması garanti edilerek, tedavilerimizin tam zamanında, doğru ilaç ve doğru dozda uygulanması garanti altına alınmıştır. Bu sistemi Hastanemizde; yoğun bakım servisi ve yataklı servisler kullanmaktadır.
  2. Terapi yapabilen yataklar: Üst düzey teknoloji ile donatılmış yoğun bakım servisimizde, multifonksiyonel yataklarımızla koltuk pozisyonundan akciğer terapisi pozisyonuna kadar geniş bir skalada hastalarımıza konforlu bir yatış süreci sunarken aynı zamanda hızlı ve etkin tedavi için kilo takibi, metabolik hız takibi ve dekübit ülserlerini (bası yarası) önleyici sistemlerimizle hızlı iyileşmeyi sağlıyoruz.
  3. Vital veri dosyalama sistemi: Yatan ve ayakta hastalarımızın EKG verileri, vital verileri (tansiyonu, kandaki oksijen miktarı vs)’nin ölçüm sonucu ve zamanı, geliştirilen bir yazılım ile otomatik olarak dosyalarına dijital veri şeklinde aktarılıyor ve kaydediliyor. Böylelikle veri doğruluğu ve güvenliği, hizmetlerin bilgisayar ortamında yürütülmesi, geriye dönük verilere hızlı ulaşım ve minimum hata ile hasta memnuniyeti sağlanarak teşhis ve tedavide başarı oranını en üst seviyeye taşıyoruz. Bu sistemi Hastanemizde; yoğun bakım servisi ve yataklı servisler kullanmaktadır.

Yoğun Bakım Servisi 2

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217