Sağlık Rehberi Sağlık Rehberi

Gençlerde depresyon her yönüyle konuşulacak

  “Sağlıklı Sohbetler” gençlerde depresyonu ele alacak.

  Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi Avrupa Temsilciliği tarafından her ay Köln’de düzenlenen “Sağlıklı Sohbetler” programında bu ay gençlerde depresyon konuşulacak. NPİSTANBUL Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Sinem Zeynep Metin, gençlerde depresyon belirtileri ve tedavileri konusunda bilgi verecek.

  Köln’de bulunan Üsküdar University NP Hospital Europe tarafından her ay düzenlenen “Sağlıklı Sohbetler” isimli buluşmanın bu ayki konuğu, NPİSTANBUL Hastanesi Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Sinem Zeynep Metin olacak.

  Almanya’da yaşayan vatandaşlarımızın kendilerini ifade edebilmesi, sağlık sorunlarını dile getirebilmesi ve kısa sürede çözüm bulabilmesi amacıyla gerçekleştirilen program 6 Şubat 2018 Salı günü saat 19:00’da gerçekleştirilecek.

  Uzman Psikiyatrist Yrd. Doç. Dr. Sinem Zeynep Metin, katılımın ücretsiz olacağı programda gençlerde depresyon, belirtileri ve tedavileri hakkında bilgiler verecek.

  Yrd. Doç. Dr. Sinem Zeynep Metin, 7 Şubat 2018 Çarşamba günü ise Kanal Avrupa’nın konuğu olacak. Canlı yayınlanacak olan programda Metin, gençlerde depresyon, belirtileri ve tedavileri konusunu ele alacak.

  Editöre Not:

  Avrupa’nın ikinci beyin hastanesi olan NPİSTANBUL Hastanesi, Üsküdar Üniversitesi bilim ortağında çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’nin nöropsikiyatri alanındaki ilk yataklı özel dal hastanesi olan NPİSTANBUL Hastanesi, beyin hastalıkları ve bağımlılık başta olmak üzere genel branşlarda hizmet vermektedir. Psikiyatri, Nöroloji, Genel Cerrrahi, Kardiyoloji, KBB, Fizik Tedavi, Ortopedi ve Travmatoloji servisleri bulunan hastanenin SGK ile anlaşması bulunmaktadır.

  Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021
  Yayınlama Tarihi: 02 Ocak 2013
  Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
  Sizi Arayalım