Sağlığınız İçin Yanınızdayız

Hizmet anlayışımız:

Tüm hastalarımızla yapılan görüşmeler sonucu aldığımız öneriler doğrultusunda hareket ediyoruz.  Başta NP Çözüm Merkezi olmak üzere danışanlarımızı, her platformda dinliyoruz.  Bu yüzden bize iletilen tüm görüşleri fırsat olarak değerlendiriyor, bu katkılardan dolayı herkese teşekkür ediyoruz. Toplumsal sorumluluğumuzun da bilinci ile hareket ediyoruz.

Online terapi yöntemleriyle danışanlarımıza kesintisiz hizmet sunuyoruz

Şehir dışında olan veya bir sebepten ötürü dışarı çıkamayan danışanlarımıza, online terapi/tele-psikiyatri yöntemiyle tedavi hizmetimizi sunuyoruz. Online terapi/tele-psikiyatri hizmetimiz kapsamında danışanlarımız özellikle pandemi sürecinde tedavilerini aksatmadan sürdürdüler.

Kamuoyuyla uzman görüşlerini paylaşıyoruz

Hastanemizde görev alan uzmanların hastalıklar hakkında görüşlerini düzenli olarak kamuoyu ile paylaşıyoruz. Erken tanının önemine inanıyor, hastalıklar hakkında toplumsal bilinci ve farkındalığı artırmayı hedefliyoruz.

Sizleri dinliyoruz, görüşlerinizi dikkate alıyoruz

Sizlerden gelen tüm görüşler bizim için kıymetli.  Bu doğrultuda hazırladığımız 2023 Birinci Yarı Hastane Değerlendirmesini bilginize sunarız.

2023 Yılı 

Sağlık yaklaşımımız hakkında detaylı bilgi için: Kurumsal Etik Yaklaşımımız ve Kaliteli Sağlık Algısı sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217