Deprem Travma Psikolojisi

Sağlığınız İçin Yanınızdayız

Önceliğimiz iyi tedavi hizmeti vermek

20 yıldır binlerce danışanımızın yanında olduk. Tanı ve tedavi sürecinde hasta memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz oldu. Tıbbi hizmetler gibi idari hizmetleri de hep önemsedik. Hastalarımıza sadece tedavi hizmeti vermekle kalmayıp, otelcilik hizmetlerimizi de geliştirerek tam donanımlı bir sağlık kuruluşu olarak yanınızda olduk.

Tüm hastalarımızla yaptığımız görüşmeler sonucu aldığımız görüş ve öneriler doğrultusunda hizmet kalitemizi artırma yönünde hareket ettik ve hep bir üst seviyeye taşımaya çalıştık. Bizim için her hasta bir kalite denetçisidir. Başta NP Çözüm Merkezi olmak üzere danışanlarımızı, her platformda dinliyoruz.  Bu yüzden bize iletilen tüm görüşleri fırsat olarak değerlendiriyor, bu katkılardan dolayı herkese teşekkür ediyoruz. Bizler sizden aldığımız görüşlerle birlikte kendimizi sürekli yenileyerek ve yeni teknolojileri de takip ederek üzerimize düşen görevlerin sorumluluğunda hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Aynı zamanda toplumsal sorumluluğumuzun da bilinci ile hareket ediyoruz.

Online terapi yöntemleriyle danışanlarımıza kesintisiz hizmet sunuyoruz

Kaliteli sağlığa erişim herkesin hakkıdır görüşüne istinaden şehir dışında olan veya bir sebepten ötürü dışarı çıkamayan danışanlarımıza, online terapi/tele-psikiyatri yöntemiyle tedavi hizmetimizi sunuyoruz. Online terapi/tele-psikiyatri hizmetimiz kapsamında danışanlarımız özellikle pandemi sürecinde tedavilerini aksatmadan sürdürdüler.

Sorumluluk bilinci ile hareket ediyoruz

Bilim ortağımız Üsküdar Üniversitesi Tıp Merkezleri ile birlikte her ay  Online Psikoloji Sohbetleri düzenliyoruz. Bu buluşmalara ücretsiz olarak dileyen herkes katılabiliyor. Özellikle psikolojik konuların ele alındığı Psikoloji Sohbetleri buluşmalarında kapalı gruplar halinde uzmanlarımız merak edilen soruları yanıtlıyor, belirlenen konu hakkında bilgilendirme yapıyor. Pandemi gibi içinde bulunduğumuz ruhsal açıdan da zorlayıcı bu süreçte Psikoloji Sohbetleri buluşmalarının çok daha önemli olduğunu düşünüyor aksatmadan bu hizmetimizi herkesin katılabileceği bir şekilde düzenliyoruz.

Kamuoyuna uzman görüşlerini paylaşıyor, hastalıklarla ilgili farkındalık oluşturmak için çalışıyoruz

Hastanemizde görev alan uzmanların hastalıklar hakkında görüşlerini düzenli olarak kamuoyu ile paylaşıyoruz. Erken tanının önemine inanıyor, hastalıklar hakkında toplumsal bilinci ve farkındalığı artırmayı hedefliyoruz.

Sizleri dinliyoruz, görüşlerinizi dikkate alıyoruz

Sizlerden gelen tüm görüşler bizim için kıymetli.  Kendimizi geliştirmek ve sağlık alanında dünya çapında en iyiler arasında olmak, kaliteli sağlık hizmeti sunmak üzere tüm gayretimizle çalışıyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız 2022 Birinci Yarı Hastane Değerlendirmesini bilginize sunarız.

2022 Yılı 

Sağlık yaklaşımımız hakkında detaylı bilgi için: Kurumsal Etik Yaklaşımımız ve Kaliteli Sağlık Algısı sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Arayalım