Sağlık Rehberi Sağlık Rehberi

Uzmanlar Eşliğinde Online Ortopedi

  Online Ortopedi Terapi; özellikle şehir dışında, yurt dışında yaşayanlar, sağlığı ile ilgili ikinci görüş almak isteyenler, ameliyat olmuş ancak şikayetleri halen devam edenler veya ameliyat olmadan önce sağllığı ile ilgili yol haritasına ihtiyaç duyan kişiler için uygundur.

  Tedavinizi Ertelemeyin

  Pandemi sürecinden dolayı veya farklı nedenlerle ertelenen ortopedi şikayetleri zaman içerisinde çok daha büyük sağlık problemlerine neden olabilir. Hastalarımızın ortopedi şikayetleri ile ilgili akıllarındaki tüm soruları yöneltebileceği, sağlıkları ile ilgili ikinci görüş alabileceği, uzun süredir erteledikleri operasyonlar ile ilgili tüm detayları sorabileceği Online Ortopedi Terapi ile lokasyondan bağımsız bir hizmet ile ihtiyaç duyan herkese ulaşmayı hedefliyoruz.

  Online Terapi Danışma Hattı ile;

  • Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlarımız ile danışanlarımızın MR-Grafi ve tomografileri incelenerek tanı koyacak veya varolan tanıya ikinci görüş verecek,

  Randevu Al

  Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2022
  Yayınlama Tarihi: 24 Haziran 2020

  Kategori: Ortopedi

  Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
  Sizi Arayalım


  Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217