NPGRUP Sağlık Hizmeti Merkezleri

NP Sağlık Grubu olarak; uluslararası standartlarda, çağdaş bilimin ışığında, farklı disiplinlerin ortak çalışma anlayışı ile ilerleyen, sağlıkta mükemmeliyet merkezi odağıyla, danışanların hayatında fark oluşturan bir grubuz. Bilim ortaklığımız olan Üsküdar Üniversitesi’nden aldığımız güç ile toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, koruyucu ruh sağlığı çalışmalarına öncelik etmek üzere çalışıyoruz.

Psikiyatri, psikoloji, nöroloji ve bağımlılık alanındaki 20 yıllık bilgi birikimimizle binlerce danışanımıza; Avrupa’nın 2. Beyin Hastanesi olan NPİSTANBUL Hastanesi’nde, Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezin'de ve Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezin'de hizmet veriyoruz.

Sağlık Birimlerimiz:

NPİSTANBUL Hastanesi; ruh/beyin sağlığını ilgilendiren hastalıklara, çağdaş tıbbın en gelişmiş tedavi olanaklarıyla etkin tedavi hizmeti sunmak amacı ile kurulan Türkiye’nin ilk özel nöropsikiyatri hastanesidir. Nöropsikiyatride özel dal hastanesi olarak çıktığımız yolculuğumuza, daha kapsamlı hizmet ve teknoloji donanımına sahip bir hastane olarak devam etme kararı aldık ve yatırımlarımızı bu doğrultuda gerçekleştirdik. Yeni binamızda, genişleyen ekibimizle, beyin alanına odaklı olarak ve genel hastane imkânları ile yolumuza devam ediyoruz.

Üsküdar Üniversitesi NP Etiler Tıp Merkezin'de; psikoloji, psikiyatri ve nöroloji dallarında tanı ve tedavi hizmeti vermekteyiz. Erişkin psikiyatri biriminde orta ve hafif şiddette belirtiler gösteren ve tedavisini ayaktan sürdürülebilecek danışanlarımıza; depresyon, maskeli depresyon, Okb(Obsesif Kompulsif Bozukluk), sosyal fobi, kişilik bozuklukları, bipolar bozukluk, şizofreni, manik depresif bozukluk, dürtü kontrol bozuklukları, evlilik – ilişki sorunları, yeme bozuklukları, bağımlılık sorunları, uyku bozuklukları, yaygın anksiyete ve diğer psikiyatrik hastalıklar ile ilgili kişiye özel tedavi hizmeti sunulmaktayız.

Ergoterapi: Amacımız gelişimsel geriliği ve özel ihtiyaçları olan çocuk ve genç (0-14 yaş) hastaların günlük yaşam kalitesini artırmaktır. Ekibimizin yaklaşımı ve çocuk için hazırlanan sıcak çevre; çocuğun yaşına ve durumuna göre en uygun hedeflere ulaşmasında yardım eder. Biz her çocuğun ulaşabileceği en yüksek potansiyele ulaşmasını hedefliyoruz. Terapistlerimiz Pediyatrik Terapi alanında özel eğitim almış tecrübeli kişilerdir. Terapi ve eğitim seanslarımızda oyun yoluyla çocuğun duyusal, psikolojik ve fiziksel ihtiyaçlarında daha duyarlı hale gelmesini sağlamaktır.

Detaylı bilgi için:https://nptipmerkezi.com/

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezin'de; ; Psikiyatri, Psikoloji, Dil ve Konuşma Bozuklukları, Fizyoterapi dallarında ayaktan sağlık hizmeti verilmektedir.

Erişkin, Çocuk ve Ergen Psikiyatri ve Psikoterapi birimimiz de; Depresyon, Sosyal Fobi, Kişilik Bozuklukları. Bipolar bozukluk, Maskeli Depresyon Okb(Obsesif Kompulsif Bozukluk)Şizofreni, Evlilik ve ilişki sorunları, Manik Depresif bozukluk, Yeme Bozuklukları, Cinsel İşlev Bozuklukları, Bağımlılık sorunları,Panik Bozukluk, Dürtü kontrol Bozuklukları, Uyku Bozuklukları, Yaygın anksiyete ve diğer psikiyatrik hastalıklar için kişiye Özel tedavi hizmeti sunulmaktadır.

Fizyoterapi Biriminde; Omurga Sağlığı Rehabilitasyon,Nörolojik Rehabilitasyon,Oral Motor Rehabilitasyon,Fizyoterapi,Lenf Ödem Masajı,Kardiyopulmoner Rehabilitasyon,Ortopedik Rehabilitasyon ,Sporcu sağlığı El Rehabilitasyon,ve Klinik egzersiz merkezi bulunmaktadır.

Dil ve Konuşma Bozuklukları Birimimde: Çocuklarda yutma problemleri tedavisi, Kekemelik, Ses Bozuklukları, Sesletim (Artikülasyon)Bozuklukları,Yutma Bozuklukları, Çocuk Dili, ve diğer hastalıklar için tedavi hizmet sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için: https://nptipmerkezi.com/

 

Sizi Arayalım