Yönetimin Mesajı

NPİSTANBUL Hastanesi, 21 yılın ardından

NPİSTANBUL Hastanesi olarak beyin hastalıkları odaklı ve genel branşları da kapsayan tam teşekküllü sağlık hizmeti sunuyoruz.

Psikiyatri, Psikoloji, Nöroloji ve Bağımlılık alanındaki multidisipliner yaklaşımımız ile Nöropsikiyatri alanında kurulan ilk özel dal hastanesi olarak 20 yıl önce başladığımız yolculuğumuzda, pek çok ilke imza atarak ve genel branşları da bünyemize dahil ederek, bilim ve sağlık alanında öncü olmayı, danışanlarımıza kaliteli hizmet sunmayı ilke edindik.

Bilim ortağımız Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi ile sağlık alanındaki çalışmalarımıza ve hedeflerimize hizmetlerimizi arttırarak daha da güçlü devam edeceğiz. 2019-2020 Akademik Yılında ilk öğrencilerini alan Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi ile akademik donanıma ve uygulama tecrübesine sahip, geleceğin doktorlarını yetiştirmeyi hedefliyoruz. 

Danışanlarımızın ihtiyaçlarını ve konforunu ön planda tuttuğumuz hastane işletmeciliği anlayışımızı, çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşullarda sunmak üzere teknolojik alt yapımız ve uzman kadromuz ile tam teşekküllü bir tanı ve tedavi merkezi hizmeti sunuyoruz. 2021 yılında dördüncü kez dünyanın en büyük ve en prestijli sağlık akreditörü olan JCI (Joint Commission International) akreditasyon belgesini almanın da gururunu yaşıyor, bundan sonrası için de aynı sorumluluk bilincini taşıyoruz.

Teknolojinin son imkanları ile donattığımız hastanemizde, 21 yılda sağladığımız bilgi birikimimizle birlikte, alanında uzman güler yüzlü ekibimiz, daha çok branşta, daha fazla yatak kapasitemizle sizlere kaliteli sağlık hizmeti sunmak için yolculuğumuza devam edeceğiz.

Sağlık dolu günler dileriz.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan
Yönetim Kurulu Başkanı

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217