Adım Adım NPİSTANBUL Hastanesi

Türkiye’nin ilk ve tek 1A Ultra Clean ameliyathanesi

Adım Adım NPİSTANBUL Hastanesi

Psikiyatri, Psikoloji, Nöroloji ve Bağımlılık alanında 20 yıldır pek çok ilke imza atarak, danışanlarımıza hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Multidisipliner yaklaşımımızı bir adım ileriye taşıdık. Böylece nöropsikiyatride özel dal hastanesi olarak çıktığımız yolculuğumuza, daha kapsamlı hizmet ve teknoloji donanımına sahip bir hastane olarak devam etme kararı aldık ve yatırımlarımızı bu doğrultuda gerçekleştirdik. Beyin alanına odaklı olarak ve genel hastane imkânları ile yolumuza devam ediyoruz.

Danışanlarımızın konforunu ön planda tuttuğumuz hastane işletmeciliği anlayışımızı, çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşullarda sunmak üzeri yeni binamızda, NPİSTANBUL Hastanesi’nde hizmete başladık. Hastanemizde psikiyatri, bağımlılık, nöroloji alanlarında tam teşekküllü hizmet sunarken yeni hastanemizle birlikte imkânlarımıza; tam donanımlı ameliyathane, yoğun bakım, beyin cerrahisi, kulak burun boğaz, genel cerrahi gibi farklı branşları da ekledik.  Beyin alanına odaklı olarak ve genel hastane imkânları ile yolumuza devam ediyoruz.

Bu vizyonla hastanemizde; dünyada kabul görmüş EKT, nöronavigasyonlu TMU/TMS, tDCS gibi nöromodülasyon tedavilerinde fonksiyonel cerrahi ile elektronik implant (pil) tedavisine kadar pek çok alanda tedavi imkânı veren bir altyapı oluşturuldu. NPİSTANBUL Hastanesi'nde robotik cerrahiden anevrizma cerrahisine, Parkinson ve Epilepsi ameliyatlarına kadar pek çok alanda hizmetin verilebileceği, biri 1A diğeri 2A olmak üzere 2 ameliyathane ve 16 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Yoğun bakım biriminde Seviye 3’e kadar tüm seviyelerdeki yoğun bakım hastalarına tam teşekküllü hizmet verilebilecektir.

Danışanlarımıza ve hekimlerimize tıptaki en ileri teknolojilerden yararlanabilecekleri tam teşekküllü bir beyin hastanesi sunuyoruz.  Bağımsız akredite kuruluş tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ve tek 1A Ultra Clean ameliyathane donanımıyla ve cerrahi operasyonları asiste eden üstün teknolojik alt yapımızla hizmetinize hazırız.

Prof. Dr. Nevzat TARHAN

Adım Adım NPİSTANBUL Hastanesi 2

Yeni binamızda, NPİSTANBUL Hastanesi adıyla hizmetinizdeyiz…

Adım Adım NPİSTANBUL Hastanesi 3

Sizi Arayalım


Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217