Sağlık Rehberi Sağlık Rehberi

“Bilimden Sağlığa” merak edilen her şey konuşulacak

  Ekranların multidisipliner programı başlıyor…

  Ülke TV ekranlarında yeni bir program başlıyor. Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesinin bilimsel ve uzman desteğiyle hazırlanan “Bilimden Sağlığa” programı, multidisipliner anlayışla merak edilen birçok konuya açıklık getirecek.  Sağlıktan eğitime, nörolojiden teknolojiye, psikiyatriden kalp sağlığına, psikolojiden beyne kadar çok farklı konular uzmanları tarafından ele alınacak, merak edilen sorular yanıt bulacak.

  “Bilimden Sağlığa” programı, Ülke TV ekranlarında seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi’nin bilimsel ve uzman desteğiyle hazırlanan “Bilimden Sağlığa” programı, psikoloji, psikiyatri ve nöroloji disiplinlerini bir araya getirecek.

  “Sağlam Kafa Sağlam Vücut” diyerek sağlık ve eğitim başta olmak üzere toplumda en çok merak edilen konuların tartışılacağı programda birbirinden farklı konular işlenecek.

  Gazeteci yazar Uğur Canbolat’ın sunumuyla Cumartesi, gazeteci yazar Şaban Özdemir’in sunumuyla Pazar günü saat 11.10’da ekrana gelecek “Bilimden Sağlığa” programında beyin, nöroloji, psikiyatri, psikoloji, kalp sağlığı, teknoloji, girişimcilik, AR-Ge, kariyer gibi birbirinden güncel yaşama dair birçok konu alanında otorite isimlerle ele alınacak.

  Akademisyenler katılacak

  Programa Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi kadrosundan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Oğuz Tanrıdağ, Prof. Dr. Sevil Atasoy, Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Prof. Dr. Hüsnü Erkmen, Prof.Dr. Kaya Aksoy, Prof. Dr. Tayfun Uzbay, Prof. Dr. Sinan Canan, Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar, Doç. Dr. Gül Eryılmaz, Doç. Dr. Sultan Tarlacı, Yrd. Doç. Dr. Semra Baripoğlu, Yrd. Doç. Dr. Oğuz Tan, Yrd. Doç. Dr. Alper Evrensel, Uzm. Klinik Psikolog Yıldız Burkovik’in aralarında bulunduğu çok önemli isimler katılacak.

   

  Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020
  Yayınlama Tarihi: 02 Ocak 2013

  Kategori: Genel Sağlık

  Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
  Sizi Arayalım


  Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217