Sağlık Rehberi Sağlık Rehberi

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi APA Fuarı'nda

  3 BİLDİRİ İLE KATILIYORUZ

  3 bildiri ile katılım sağladığımız kongrede dünyanın dört bir yanından gelen bilim insanlarının standımıza ilgisi ise oldukça yoğun.

  Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi, Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresine ve fuarına  bu yıl da katıldı. New York’ta Javits Center’ da 5-9 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen ve hala süren, dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongrede tanı ve tedavideki son gelişmeler ele alınıyor.

  Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi, Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresine ve fuarına  bu yıl da katıldı. New York’ta Javits Center’ da 5-9 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek ve dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldğı kongrede tanı ve tedavideki son gelişmeler ele alınıyor.

  Amerikan Psikiyatri Derneği tarafından her yıl düzenlenen APA (American Psychiatric Association) kongresi ve fuarı bu yıl New York’ta Javits Center’ da gerçekleştiriliyor.

  Tanı ve tedavide son gelişmelerin ele alındığı kongreye Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi bu yıl da çalışmalarıyla katıldı. 5-9 Mayıs 2018 tarihlerinde Javits Center’ da  gerçekleştirilen kongrede tanı ve tedavide son gelişmeler anlatılıyor.

  Dünyanın dört bir yanından alanında otorite isimlerin katıldığı kongreye Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi uzmanları da katılacak. Üsküdar Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Furkan Tarhan, Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarhan, İnsan Kaynakları Direktörü Öğr. Gör. Serdar Karagöz, Uluslararası İlişkiler Direktörü Öğr. Gör. Emre Üçsular ve İDER Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan katıldı.

  Üsküdar Üniversitesi, NPİSTANBUL Hastanesi ve Türk-Amerikan Nöropsikiyatri Derneği (TANPA) stantlarıyla fuarda yer alıyor.

   

   

   

  Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021
  Yayınlama Tarihi: 02 Ocak 2013

  Kategori: Genel Sağlık

  Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
  Sizi Arayalım


  Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217