Sağlık Rehberi Sağlık Rehberi

Üsküdar Üniversitesi, Mutluluk Festivali’ne katılıyor “Mutluluk” için buluşuyorlar!

  Kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, yoga gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen otoriteleri ve uzmanları 3. Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali'nde buluşuyor.

  3. Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali, 5, 6, 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde Türkiye'den ve dünyadan önemli uzman ve eğitmenlerin katılımıyla gerçekleşecek.

  Mutluluk FestivaliFestival kalp ve damar cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez'in "Kalbinin Sesini Dinle" semineri ve ardından ney üfleyerek gerçekleştireceği açılışta, Dr. Neslihan İskit de katılımcılara "Kalp Yogası" yaptıracak.

  Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan'ın da "Mutluluktan Huzura Bir Yolculuk" başlıklı sunumu ile katılacağı festivalde üç gün boyunca 50 ayrı eğitmen 70'in üzerinde farklı eğitim ve etkinlikte yer alacak.

  Gün boyunca tüm seminer ve eğitimlerin ücretsiz olduğu festivalin birinci gün giriş ücreti 60 TL, iki günlük giriş ücreti ise 110 TL.

  4 Mayıs'a kadar www.zihinruhbeden.org'dan yapılacak online alımlarda üç günlük platin bilet 150 TL olarak belirlendi. Üniversite öğrencileri ve 60 yaş üzerindeki kişiler için giriş ücreti %50 indirimli olacak.

  Festival geçen yıllarda olduğu gibi hem akademik dünyadan hem kişisel gelişim dünyasından alanında uzman isimleri bir araya getirecek. Kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, sağlıklı beslenme, tasavvuf, nefes, mindfullnes, meditasyon, hipnoz, homeopati, fitoterapi, tai chi, feng shui, müzik terapi, dans, astroloji, bioenerji, detoks, kuantum, metafizik ve yoga gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen otoriteleri bu festivalde ortak bir amaç etrafında birleşecek: "Mutluluk"

   İÇİNDEKİ GÜCÜ KEŞFETMEK İSTEYENLER BU FESTİVALDE BULUŞACAK

  Festivalle ilgili bilgi veren Zihin Ruh Beden Festivali Koordinatörü Gülferi Yıldırım festivali çok özel bir karma ile hazırladıklarını belirtti.

  Bu yıl festivale katılacak isimler şöyle:

  Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, tasavvuf araştırmacısı yazar Cemalnur Sargut, kalp ve damar cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez, tamamlayıcı tıp ve nöral terapi uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul, Uzman Dr. Ender Saraç, fitoterapi ve akupunktur uzmanı Dr. Ümit Aktaş, hipnoterapi ve EFT uzmanı Dr. Bülent Uran, homeopati uzmanı Dr. Levent Buda, "Yaş 75 yolun yarısı" kitabının yazarı gazeteci Ertuğrul Akbay, yoga terapi uzmanı Dr. Neslihan İskit, sanatçı ve oyuncu Hazım Körmükçü, bitki bilimi güzellik uzmanı Suna Dumankaya, psikoterapist ve tomatis terapisti İris Steinfeld, " Açık ruh ameliyatı" kitabının yazarı Dr. İzzet M emi, "Aynada seni gördüm" ve "Bir güven meselesi" kitaplarının yazarı Louisa Hay Türkiye lideri Aylin Algun, ayurveda ve vvellbeing danışmanı Ebru Şinik, mindfulness ve yoga eğitmeni Azize Şahin, "Kadın olmak" kitabının yazarı ve ilişki koçu Hande Akın, kişisel gelişim danışmanı Yeliz Rüzgar, Heal Your Life VVorkshop Lideri ve Koçu Hale Caneroğlu, nefes eğitmeni Alegra Benardete, "Ruhlarınız hatırlayacak" kitabının yazarı Enis Timuçin, Yoga terapi eğitmeni Merih Kenet, Meditatif rehber ve yazar Mert Güler, kişisel dönüşüm danışmanı Arzum Koyuncu, doğal tıp uzmanı Şaduman Karaca, tibet ses çanakları uygulayıcısı Sırma Belin, kişisel dönüşüm danışmanı Mehmet Bayramoğlu, "Ben senin sonsuzluk Rehberinim" kitabının yazarı ve derki.com genel yayın yönetmeni Haşan Sonsuz Çeliktaş, Şaman öğretiler rehberi Esra Uyman, Psikolog Merve Otçeken, kuantum ve bilinçaltı dönüşüm koçu Işıl Gence, kişisel dönüşüm danışmanı Ayça İşbilir, ses frekansları uzmanı Pınar Güsar, kişisel gelişim uzmanı ICF koçu Ay sun Kaçtı oğlu, Thetahealing master eğitmeni Yeşim Kuzu, yaşam koçu mühendis Ahu Acar,  pedogog ve aile danışmanı Ahmet Ünal, bütünsel zindelik eğitmenleri Sibel Yücesan ve Zeynep Balcı, sağlık koçu Selen Sonar, spor eğitmeni Gülşah Vatan, Aile-sistem dizimi uzmanı Tiraje Tekmen, evebeyn koçu Sandra Şarhon, yaratıcılık danışmanı Cindy Kohener, kişisel dönüşüm danışmanı Ayça İşbilir, astrolog Arzu Canik, yazar ve hipnoterapist Uzm. Psikolog Hayrettin Şahin, psikoterapist ve yazar Reyhan Erdoğan, dönüşüm danışmanı Müzeyyen İşler, enerji dönüşümü eğitim lideri Ebru Tarhun, Ahmet Cemal Gürsoy yer alacak.

   

  Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2021
  Yayınlama Tarihi: 02 Ocak 2013
  Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
  Sizi Arayalım


  Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217