Sağlık Rehberi Sağlık Rehberi

Üsküdar Üniversitesi bir kez daha G20’de!

  5. Beyin Girişimi / Nörobilim Zirvesi’nde yer alarak, Türkiye’yi G20 Zirvesi’nde temsil eden ilk ve tek Türk üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, 6. Nörobilim G20 Zirvesi’ne katılmaya hazırlanıyor. Beyin ve omurga sağlığı girişimlerinin değerlendirileceği zirve, 27-28 Haziran 2019 tarihlerinde Osaka Üniversitesi’nde düzenlenecek. 
  G20 Zirvesi’ne katılan ilk ve tek Türk üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, Osaka’da gerçekleştirilecek 6. Nörobilim G20 Zirvesi’nde Türkiye’yi temsil etmeye hazırlanıyor.

  Fikir birliği ve ortaklıklar inşa edilecek

  Nörolojik, nöro-psikiyatrik, zihinsel ve omurga rahatsızlıkları olan hastalar için hızla yeni tanı ve tedavi edici yöntemleri tanıtmak amacıyla düzenlenen 6. Nörobilim G20 Zirvesi’nde, G20 ülkeleri arasında “beyin ve omurga girişimleri” hakkında global fikir birliği ve ortaklıklar inşa edilecek.

   

  Üsküdar Üniversitesi

  Zirve, 27-28 Haziran 2019 tarihlerinde düzenlenecek

  Sağlık maliyetlerini düşürmek, inovasyon ve neurotech (nöroteknoloji) gelişimi ile sonuçların iyileştirilmesi konularının ele alınacağı 6. Nörobilim G20 Zirvesi, 27-28 Haziran 2019 tarihlerinde, Osaka Üniversitesi, Nakanoshima Konferans Salonu, Resim N20 Delegasyon Hoteli: ANA Crown Plaza, Osaka’da düzenlenecek.

  G20 Nedir?

  G20 Dünya Beyin Girişimi Zirvesi veya Sinirbilim 20 olarak dünyanın en iyi bilim insanlarını, mühendislerini, hekimlerini, cerrahlarını, endüstri liderlerini, akademik kurumlarını, kar amacı gütmeyen kurumlarını ve devlet kurumlarını; G20 ülkeleri arasında ve dünya çapında devam eden ve yaklaşmakta olan beyin ve omurga girişimlerinde nörolojik bozuklukları olan hastalar için hızlı klinik çözümler sunmak amacıyla bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

  Üsküdar Üniversitesi
  Üsküdar Üniversitesi
  Üsküdar Üniversitesi
  Üsküdar Üniversitesi
  Üsküdar Üniversitesi
  Üsküdar Üniversitesi
  Üsküdar Üniversitesi
  Üsküdar Üniversitesi
  Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2021
  Yayınlama Tarihi: 30 Ocak 2021

  Kategori: Genel Sağlık

  Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
  Sizi Arayalım


  Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217