Sağlık Rehberi Sağlık Rehberi

NPİSTANBUL Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları…

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti  Boston eyaletinde bulunan NBC Çocuk- Erişkin Psikiyatri Polikliniği’nin CEO’su Dr. Yousef Abou Allaban uluslararası işbirliği kapsamında Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesini ziyaret etti.

  Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi, Boston’daki NBC Çocuk- Erişkin Psikiyatri Polikliniği’nin CEO’su Dr. Yousef Abou Allaban’ı misafir etti.

  Kendisi de Suriye asıllı erişkin psikiyatristi olan Dr. Allaban ziyaret amacını, Suriyeli hastaların polikliğindeki tedavi imkânlarını anlatmak ve NPİSTANBUL Hastanesi ile yapılabilecek iş birlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere olduğunu söyledi.

  NPİSTANBUL Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan,  Başhekim Yardımcısı Dr. Hanifi Devrim ve Yrd.Doç.Dr.Semra Baripoğlu tarafından bilgilendirilen Dr. Allaban, hastanemizdeki tedavi imkanlarını çok beğendiğini özellikle ameliyathanenin mevcut en iyilerden bile daha iyi olduğunu söyledi. Ekip; VIP hasta katı, nöromodülasyon merkezi, ergoterapi ve duyu bütünleme kliniği, çocuk-ergen polikliniği, ameliyathane ve yoğun bakımı gezdi.

   Hastanedeki fiziksel ve prosedürel hasta güvenliği uygulamalarının da üst düzey seviyede olduğunu söyleyen Dr Allaban, psikiyatride özellikle Körfez ülkelerindeki otistik çocuklar ve bağımlılık hastalarına yönelik işbirliği yapılabileceğini ileterek, işbirliği görüşmeleri için hastaneye tekrar ziyaret etmek istediğini söyledi.

  Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2020
  Yayınlama Tarihi: 02 Ocak 2013

  Kategori: Genel Sağlık

  Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
  Sizi Arayalım


  Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217