Sağlık Rehberi Sağlık Rehberi

Bilimden Sağlığa yeniden izleyiciyle buluşuyor

  Sağlıktan eğitime, nörolojiden teknolojiye, psikiyatriden kalp sağlığına, psikolojiden beyne kadar birçok farklı konunun uzmanları tarafından ele alındığı ve merak edilen soruların yanıt bulduğu Bilimden Sağlığa programı, yeni yayın döneminde izleyicilerle buluşuyor.

  Ülke TV ekranlarında Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesinin bilimsel ve uzman desteğiyle hazırlanan "Bilimden Sağlığa" programı, multidisipliner anlayışla merak edilen birçok konuya açıklık getirmeye yeni yayın döneminde de devam ediyor.

  Sağlık ve eğitim başta olmak üzere toplumda en çok merak edilen konuların tartışılacağı, bilimsel gelişme ve araştırmaların ele alınacağı programda birbirinden farklı konular işlenecek.

  Gazeteci Şaban Özdemir’in sunumuyla Cumartesi, gazeteci yazar Uğur Canbolat’ın sunumuyla Pazar günü saat 11.10'da ekrana gelen "Bilimden Sağlığa" programında beyin, nöroloji, psikiyatri, psikoloji, kalp sağlığı, teknoloji, girişimcilik, AR-Ge, kariyer gibi birbirinden güncel yaşama dair birçok konu alanında otorite isimlerle ele alınıyor.

  AKADEMİSYENLER KATILACAK

  Programa, Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi kadrosundan Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof. Dr. Oğuz Tanrıdağ, Prof. Dr. Muhsin Konuk, Prof. Dr. Sevil Atasoy, Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Prof. Dr. Sultan Tarlacı, Prof. Dr. Mustafa Bozbuğa, Prof. Dr. Hüsnü Erkmen, Prof. Dr. Tayfun Uzbay ve Prof. Dr. Sinan Canan’ın da aralarında bulunduğu çok önemli isimler katılacak.

  Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2018
  Yayınlama Tarihi: 02 Ocak 2013

  Kategori: Genel Sağlık

  Sayfa içeriğinde yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. İlgili sayfada tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğeler yer almamaktadır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
  Sizi Arayalım


  Google Play Download_on_the_App_Store_Badge_TR_blk_100217