Online Kayıt

Merhaba, Kayıt olmak istediğiniz proje kapsamında, değişik yaş grubu ve farklı özellikteki kişilere yönelik olarak tasarlanmış, birden fazla eğitim yürütülmektedir. Başvuru formunu doldurmadan önce hangi renk grubunu tercih edeceğinizle ilgili olarak web sitemizdeki farklı renk gruplarını incelemenizi öneririz. Size en uygun olan eğitimin tarafımızca belirlenebilmesi için de bazı konularda bilgi almalıyız.

Aşağıdaki linkten kayıt ol butonuna basarak işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz.

*Önemli Not: Projenin ikinci fazı İstanbul Valiliği kapsamında 4 kaymakamlıkla (Üsküdar, Pendik, Gaziosmanpaşa, Eyüp) yüreyecektir. Başka yerden gelecek taleplerde, daha sonraki kontenjan için bilgilerinizi almamız adına kayıt formunda "Hangi Kurum Tarafından Yönlendirildiniz?" sorusuna "Diğer" seçeneğini kullanabilirsiniz. Lütfen resmi kurum duyurusu aracılığıyla başvurmuyorsanız not kısmında belirtiniz.

www.uskudaraileuniversitesi.com

Whatsapp teknik destek hattı: 0535 645 5599 (Telefondan giriyorsanız veya bilgisayarda whatsapp yüklü olması halinde yandaki numaranın üzerine tıklayıp destek talebinde bulunabilirsiniz.)

Paylaş:
Gaziantep Belediyesi
Gaziantep Valiliği
İstanbul Valiliği
Pendik Kaymakamlığı
Üsküdar Kaymakamlığı
Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı
Eyüp Kaymakamlığı