Beyaz Grup Online Eğitimler

Kendini tanı ve kendi değerinin farkında ol. Duygularının seni yönetmesine izin verme, sen duygularını tanı ve yönet. Hem sorumluluklarını yerine getir, hem de istediğin aktivitelere katıl. Peki ama nasıl? Bu eğitimde bu sorunun cevabını bulmana yardımcı olacağız. 1,5 saatlik tek oturumdan oluşan bu eğitime katılmadan önce ve eğitimin sonunda, çalışmamızın etkililiğini ve kişisel kazanımlarınızı değerlendirmek için bazı anketleri doldurmanız istenecektir. Anket sonuçları sadece sizinle paylaşılacak ve kişisel bilgileriniz yer almaksızın, anonim olarak bilimsel araştırmalara kaynak sağlaması için kullanılabilecektir.

Max. 20 katılımcı

OTURUMLAR

  1. Kendini ne kadar iyi tanıyorsun?
  2. Duyguların mı seni yönetir, sen mi duygularını yönetirsin?
  3. Özgürlüğe giden yol, davranışlarının sorumluluğunu almaktan geçiyor.
Temelleri sağlam, doyum veren ilişkiler kurmak, doğru anlaşılmak, ilişkide oluşan sorunları derin yaralar almadan çözümleyebilmek, ilişkilerde doğru seçimler yapmak, iyi veya kötü olsa da duyguları yönetebilmek her zaman kolay olmayabilir. Bu eğitimle yaşam boyu kullanabileceğin bu becerileri geliştirmene destek olmak istiyoruz. 1,5 saatlik tek oturumdan oluşan bu eğitime katılmadan önce ve eğitimin sonunda, çalışmamızın etkililiğini ve kişisel kazanımlarınızı değerlendirmek için bazı anketleri doldurmanız istenecektir. Anket sonuçları sadece sizinle paylaşılacak ve kişisel bilgileriniz yer almaksızın, anonim olarak bilimsel araştırmalara kaynak sağlaması için kullanılabilecektir.

Max 20 katılımcı.

OTURUMLAR

  1. İlişkilerde ilk adım iletişim kurmak
  2. İlişkilerimdeki çatışmaları nasıl çözebilirim?
  3. Kimlerle daha yakın ilişkiler kurabilirim?
  4. Farklı duygular beslediğim biri var.
  5. Her şey çok güzel gidiyordu ya sonra?
Son yıllarda çok fazla değişimden geçtin, düşüncelerin ve duygularında birçok değişiklik oldu bununla birlikte cinsiyetinle ilgili de birçok gelişme yaşadın. Romantik duygulara eşlik eden erotik duygular ve cinsel yakınlaşmalarla ilgili merak ettiklerin de olabilir. Değişimini ve tüm bunlara olan merakını anlıyoruz. Bu oturumda genç yaştaki bireyleri bilgilendirmek için cinsel eğitim verilmesi planlanmıştır. 1,5 saatlik tek oturumdan oluşan bu eğitime katılmadan önce ve eğitimin sonunda, çalışmamızın etkililiğini ve kişisel kazanımlarınızı değerlendirmek için bazı anketleri doldurmanız istenecektir. Anket sonuçları sadece sizinle paylaşılacak ve kişisel bilgileriniz yer almaksızın, anonim olarak bilimsel araştırmalara kaynak sağlaması için kullanılabilecektir.

Max. 20 katılımcı

OTURUMLAR

  1. Bedenimdeki cinsiyete özgü değişimler
  2. Gençlerde cinsel yakınlaşma ve cinsellik

Paylaş:
Gaziantep Belediyesi
Gaziantep Valiliği
İstanbul Valiliği
Pendik Kaymakamlığı
Üsküdar Kaymakamlığı
Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı
Eyüp Kaymakamlığı