ONLINE RANDEVU
Klinik Psikolog Sedef KOÇ

Klinik Psikolog Sedef KOÇ
Psikolog

Erişkin Psikoterapi Hizmetleri NPAMATEM


Henüz basın yansıması eklenmemiştir..

Henüz videoları eklenmemiştir..

İstanbul doğumludur. Lisans eğitimini Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünde 2014 yılında tam burslu olarak tamamlamıştır, çift ana dal programı ile Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitirmiştir; onur ve yüksek onur dereceleri ile mezun olmuştur. 2016 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programından yüksek onur derecesiyle mezun olarak uzmanlığını almıştır.

Öğrenimi sırasında Okan Eğitim Kurumları, NP İstanbul Beyin Hastanesi Feneryolu Polikliniği ve NP İstanbul Beyin Hastanesi AMATEM biriminde stajyer psikolog olarak bulunmuş, klinik stajlarını başarı ile tamamlamıştır.

‘’Bir Üniversite Psikiyatri Polikliniğine Başvuranlarda Kompulsif Satın Alma Komorbiditesi’’ isimli tezini tamamladıktan sonra 10. Ulusal Alkol ve Bağımlılık Kongresinde sözel bildiri olarak sunulmuştur. Yüksek lisans eğitiminin ardından akademik çalışmalarına devam etmiş ve çalışmaları Current Addiction ve Medicine Science dergilerinde yayımlanmıştır.

Şubat 2019 itibariyle NP İstanbul Beyin Hastanesi AMATEM biriminde görev almaktadır.

Katıldığı Seminer ve Eğitimler

  • Kanser Psikolojisi
  • Minfulness: Bilinçli Farkındalık
  • Psikoterapi Süreçleri
  • Kendilik Psikolojisi ve Narsisizm
  • Neuromarketing Workshop
  • Psikolojik İlkyardım ve TSSB Eğitimi
  • Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi

- SCL-90-R, Bender Gestalt Görsel Motor ALgılama Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Catell 2A Zeka Testi, Standardize Mini Mental Test, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Porteus Labirentleri Testi, Gesell Gelişim Figürleri Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Kent EGY, Beier Cümle Tamamlama Testi, Rotter Cümle Tamamlama Testi, Lousia Düss Psikanalitik Hikayeler Testi, Goodenogh-Harris Bir İnsan Çiz Testi, Kinetik Aile Çiz Testi, House Tree Person ve MADTZ

Kongre Bildirileri

Ünsalver B., Koç S., (2016). Bir Üniversite Psikiyatri Polikliniğine Başvuranlarda Kompulsif Satın Alma Komorbiditesi. 10. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi, Sözel Sunum, Antalya.

Yayınlar

Ünsalver B., Koç S. and Evrensel A., (2018). A Study of Compulsive Buying Disorder Comorbidity in Psychiatric Outpatients Attending a Foundation University Outpatient Clinic. Medicine Science, 7(4):861-6.

Ünsalver B., Koç S., (2017). Bir Üniversite Psikiyatri Polikliniğine Başvuranlarda Kompulsif Satın Alma Komorbiditesi. Currend Addiction Research, 1(1):30.

“Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Bilgilendirme ve Aydınlatma Metnini okudum, onayladım. (*)

Tüm Görüşler

Henüz görüş veya öneri yapılmamış.