1998 yılında Kastamonu-İnebolu’da doğdu. 2016 yılında Kastamonu Göl Anadolu Öğretmen Lisesi’nde liseyi bitirdi. İstanbul Medipol Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden 2021 yılında mezun oldu. Eylül 2022 yılında İstanbul Medipol Üniversitesinde Genel Fizik Tedavi Bölümünde yüksek lisansını yapmaya başladı. Şu anda tez aşamasında. Lisans eğitimi sırasında Medipol Hastaneler grubunda, Ürorad Tıp Merkezinde, Duygu Hastanesinde klinik stajlarını tamamladı. Lisans eğitimi sonrasında Haziran 2021-Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Zeytinburnu Avrasya Hastanesinde daha sonra ise Ocak 2023- Mayıs 2023 tarihleri arasında Çekmeköy Tıp Merkezinde Fizyoterapist olarak görev yaptı. Daha çok nörolojik ve pediatrik rehabilitasyonla ilgilenmekle birlikte, ortopedik rehabilitasyon tedavisi uygulamalarında da deneyimlidir. Mayıs 2023 tarihinden bu yana NP İstanbul Beyin hastanesinde Fizyoterapist olarak görev almaktadır.

Eğitim

İstanbul Medipol Üniversitesi / Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

Lisans eğitimi sırasında Medipol Hastaneler grubunda, Ürorad Tıp Merkezinde, Duygu Hastanesinde klinik stajlarını tamamladı.

Lisans eğitimi sonrasında Haziran 2021-Ekim 2022 tarihleri arasında İstanbul Zeytinburnu Avrasya Hastanesinde daha sonra ise Ocak 2023- Mayıs 2023 tarihleri arasında Çekmeköy Tıp Merkezinde Fizyoterapist olarak görev yaptı. Daha çok nörolojik ve pediatrik rehabilitasyonla ilgilenmekle birlikte, ortopedik rehabilitasyon tedavisi uygulamalarında da deneyimlidir.

Mayıs 2023 tarihinden bu yana NP İstanbul Beyin hastanesinde Fizyoterapist olarak görev almaktadır.

Sizi Arayalım