ONLINE RANDEVU
Uzm. Dr. Mehmet AKDEMİR

Uzm. Dr. Mehmet AKDEMİR
Anestezi Ve Reanimasyon Uzmanı

Anesteziyoloji Nörorehabilitasyon Merkezi


Randevu Al

1978 Eskişehir doğumlu ilköğretimini Malatya Bandırma ortaöğretimini Bandırma ve Ankara'da tamamladı. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi'nden mezun oldu.

Özel Hisar İntercontinental Hospital the kat hekimliği acil hekimliği başhekim yardimciligi  kalite  direktör yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2007 senesinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi anestezi ve reanimasyon bölümüne girdi.

2011 yılında oradan mezun olduktan sonra Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini yaptı mecburi hizmet sırasında 15 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesinde kurdu ve yönetti ardından 15 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesinde kurduğu ve sorumlu doktoru olarak çalıştı mecburi hizmet süresi bittikten sonra Medicana International hospital'dan Pediatrik kvc  ve Kvc  anestezi ve yoğun bakım sorumlu doktoru olarak çalıştı ardından Pendik Bölge Hastanesi'nde ameliyathane kvc ve yoğun bakımlarda görev aldı. 

 100 uzerinde beating kard 4 / 5 damar  ameliyatlarinin anestezisini yuruttu  kisa sureli Anadolu Sağlık merkezinde Pediatrik kvc doktor olarak görev aldıkran sonra  Mehmet Toprak Hastanesi'nde yoğun bakım sorumlu doktoru çocuk yoğun bakım sorumlu doktoru ve palyatif özel bakım merkezi doktorları görevlerinde bulundu ve son olarak NPİSTANBUL Beyin Hastanesi yoğun bakım sorumlu Doktor olarak görev yapmaktadir.

 

Henüz basın yansıması eklenmemiştir..

Henüz videoları eklenmemiştir..

1978 Eskişehir doğumlu ilköğretimini Malatya Bandırma ortaöğretimini Bandırma ve Ankara'da tamamladı. 2004 yılında Uludağ Üniversitesi'nden mezun oldu mezun olduktan sonra International Hospital kat hekimliği ve acil hekimliği ne kalite direktör yardımcılığında bulundu. Özel Hisar İntercontinental Hospital the kat hekimliği acil hekimliği başhekim yardimciligi  kalite  direktör yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2007 senesinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi anestezi ve reanimasyon bölümüne girdi.

2011 yılında oradan mezun olduktan sonra Balıkesir Atatürk Devlet Hastanesi'nde mecburi hizmetini yaptı mecburi hizmet sırasında 15 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesinde kurdu ve yönetti ardından 15 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesinde kurduğu ve sorumlu doktoru olarak çalıştı mecburi hizmet süresi bittikten sonra Medicana International hospital'dan Pediatrik kvc  ve kvc  anestezi ve yoğun bakım sorumlu doktoru olarak çalıştı ardından Pendik Bölge Hastanesi'nde ameliyathane kvc ve yoğun bakımlarda görev aldı. 100 uzerinde beating kard 4 / 5 damar  ameliyatlarinin anestezisini yuruttu  kisa sureli Anadolu Sağlık merkezinde Pediatrik kvc doktoru olarak görev aldıkran sonra  Mehmet Toprak Hastanesi'nde yoğun bakım sorumlu doktoru çocuk yoğun bakım sorumlu doktoru ve palyatif özel bakım merkezi doktorları görevlerinde bulundu ve son olarak NPİSTANBUL Beyin Hastanesi yoğun bakım sorumlu doktor olarak görev yapmaktadir.

 

“Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Bilgilendirme ve Aydınlatma Metnini okudum, onayladım. (*)

Tüm Görüşler

T.G
06 Aralık 2019, 09:57

Doktorumuz MEHMET AKDEMİR hala ilgileniyor bizimle , gayet memnun kalmıştık hala da memnunuz. Teşekkürler.