COVID-19 Bilgilendirmesi Hakkında

Somali Üniversitesi Rektörü Prof. Mohammed Ahmet Moalim NPİSTANBUL Beyin Hastanesini Ziyaret Etti

‘’ Hastanede kullandığınız teknolojik cihazlar ve hastane sisteminiz son derece etkileyici, bu tarz teknolojileri hastanenizde barındırıyor olmanız inanılmaz bir şey…’’

Somali Üniversitesi Rektörü Prof. Mohammed Ahmet Moalim NPİSTANBUL Beyin Hastanesini Ziyaret Etti

Üsküdar Üniversitesi ile Somali Üniversitesi arasında geçtiğimiz günlerde imzalanan işbirliği antlaşmasının ardından Somali Üniversitesi Rektörü Prof. Mohamed Ahmet Moalim, Üsküdar Üniversitesini ziyaret etti.

Somali Üniversitesi Rektörü Prof. Mohammed Ahmet Moalim NPİSTANBUL Beyin Hastanesini Ziyaret Etti 2

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın da katıldığı görüşmede Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka, Uluslararası İlişkiler Direktörü Emre Üçsular, Somali Üniversitesi heyeti Senato Toplantı Salonunda bir toplantı gerçekleştirdi.
Yaklaşık bir saat süren toplantı da iki üniversite arasındaki işbirliğinin nasıl geliştirilebileceğine dair fikir alışverişinde bulunuldu.
Görüşmede Üsküdar Üniversitesi tanıtım videosunun ardından doktora ve yüksek lisans bölümleri hakkında bilgiler verildi

Somali Üniversitesi Rektörü Prof. Mohamed Ahmet Moalim özellikle sağlık tıbbi bilimler ve üniversitede idari yönetim alanında yaşadıkları sıkıntılarını ve bu konularda taleplerini dile getirdi.
Görüşmenin ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Zelka misafirlere Üsküdar Üniversitesi laboratuvarları ve kütüphanesini gezdirdi.
Öğle yemeğinin ardından Somali Üniversitesi Rektörü ve beraberinde akademik danışmanı Prof. Dr. Abdullahi Nur Hasan, Dr. Abdulkadir Nur Fareh ve Dr. Abdirrahman Mohamed Hassan NPİSTANBUL Beyin Hastanesini de ziyaret etti.

Ergoterapi ve Duyu Bütünleme Faaliyetleri çok etkileyici…
 
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde Başhekim Yardımcısı Dr.Hanifi Devrim tarafından karşılanan heyet; hasta katı, Nöromodülasyon Merkezi, Ergoterapi ve Duyu Bütünleme Merkezini ziyaret etti. Özellikle Ergoterapi ve Duyu Bütünleme Merkezi’ndeki sanat çalışmalarından çok etkilendiğini söyleyen heyet ile uluslararası işbirlikleri üzerine bilgi alış verişinde de bulunuldu.

Somali Üniversitesi Rektörü Prof. Mohammed Ahmet Moalim NPİSTANBUL Beyin Hastanesini Ziyaret Etti 3

Bu teknoloji bizde de olmalı…
 
NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Nöromodülasyon Merkezi’ni ziyaret eden heyet, buradaki Deep TMS ve TMU cihazlarını başka yerde görmediklerini ve bu teknolojinin kendilerinde de olmasını arzu ettiklerini dile getirdi.

Somali Üniversitesi Rektörü Prof. Mohammed Ahmet Moalim NPİSTANBUL Beyin Hastanesini Ziyaret Etti 4

Heyet, hastane içerisinde yer alan kış bahçelerini, özel güvenlik önlemleriyle tasarlanan odalarını da ziyaret ettikten sonra gelecek işbirlikleri için heyecan duyduklarını belirterek hastaneden ayrıldı.
Eklenme Tarihi : 05.07.2018 12:18