Uzmanlar Eşliğinde Online Ortopedi

Online Ortopedi Terapi; özellikle şehir dışında, yurt dışında yaşayanlar, sağlığı ile ilgili ikinci görüş almak isteyenler, ameliyat olmuş ancak şikayetleri halen devam edenler veya ameliyat olmadan önce sağllığı ile ilgili yol haritasına ihtiyaç duyan kişiler için uygundur.

Online Ortopedi Terapide; Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanımız Prof.Dr.Mehmet Kerem Canbora ile Zoom aracılığıyla hastaneye gelmeden hizmet almanız mümkün.

Tedavinizi Ertelemeyin

Pandemi sürecinden dolayı veya farklı nedenlerle ertelenen ortopedi şikayetleri zaman içerisinde çok daha büyük sağlık problemlerine neden olabilir. Hastalarımızın ortopedi şikayetleri ile ilgili akıllarındaki tüm soruları yöneltebileceği, sağlıkları ile ilgili ikinci görüş alabileceği, uzun süredir erteledikleri operasyonlar ile ilgili tüm detayları sorabileceği Online Ortopedi Terapi ile lokasyondan bağımsız bir hizmet ile ihtiyaç duyan herkese ulaşmayı hedefliyoruz.

Online Ortopedi Terapi ile hastalara hangi hizmetleri sunacağız?

Online Terapi Danışma Hattı ile;

  • Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof.Drç.Mehmet Kerem Canbora, danışanlarımızın MR-Grafi ve tomografileri incelenerek tanı koyacak veya varolan tanıya ikinci görüş verecek,
  • Prof.Dr.Kerem Canbora ile yapılacak 35 dakikalık seans ile hastalarımıza sağlıkları ile ilgili bir yol haritası çizmeyi hedefliyoruz.

Randevu Al

Uzmanlarımız

Prof.Dr. Ahmet Fatih PARMAKSIZOĞLU
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
Prof.Dr. Mehmet Kerem Canbora
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
Uzm. Dr. Mehmet SOYARSLAN
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı
Randevu Al

İletişim Formu