ONLINE RANDEVU
Covid-19 Bilgilendirmesi Hakkında

Kulak Burun Boğaz Tedavi Yöntemleri

Hastanemizde; poliklinik, laboratuvar, radyolojik tetkikler ve odiyolojik tetkikler sonrası tanı konularak tedaviye geçilmektedir. KBB Polikliniği; klasik muayene gereçlerinin yanı sıra endoskopik muayenelere de olanak veren endovizyon sistemi ve ayrıntılı kulak muayenesinin yapıldığı muayene mikroskopu ile hizmet verilmektedir.

Ameliyathanelerimiz hastanın konforu ve başarılı bir ameliyat sürecine katkı sağlayacak gerekli cerrahi setlerle donatılmıştır. Bu setler, endoskopik sinüs cerrahisi, orta kulak ve mastoid cerrahisi, ses telleri cerrahisi alanlarındaki hekim pratiğine katkı sağlayan donanımlar olarak ön plana çıkmaktadır. Ameliyathanelerimizde baş ve boyun bölgesinin büyük kanserlerinin ameliyatlarını da başarıyla gerçekleştirecek tıbbi donanım, hekim kadrosu ve yoğun bakım hizmetleri bulunmaktadır.

Hastanemizde; robotik cerrahiden anevrizma cerrahisine, Parkinson ve Epilepsi ameliyatlarına kadar pek çok alanda hizmetin verilebileceği, Türkiye’nin ilk ve tek 1A Ultra Clean ameliyathane donanımı bulunan bir altyapı oluşturuldu. Ameliyathanelerimiz ve teknolojik imkanlarımız  ile ilgili daha fazla bilgiye https://npistanbul.com/ameliyathaneler sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

  Tedavi Ekibimiz
Prof.Dr. Murat TOPAK
Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Randevu Al