Covid 19 Ücretsiz Psikolojik Destek Hattı

Korona günlerinde, pandemi sürecinde kendinizi yalnız hissediyorsanız ve psikolojik desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız biz yanınızdayız.   

Ücretsiz psikolojik destek hattı bu zor günlerde yaşanan sıkıntılara uzman eliyle destek olma hattıdır.

Ücretsiz online psikologlarımızdan ve uzmanlarımızdan ücretsiz online terapi desteği alabilirsiniz.

Covid 19 Ücretsiz Psikolojik Destek Hattı Nedir?

​Ücretsiz Pandemi Psikolojisi Destek Hattı ile evinizden çıkmadan, olduğunuz ortamda, uzmanımızla telefonla ya da görüntülü konuşabilir, sorunlarınız hakkında destek alabilirsiniz. Bu hizmet için aşağıda yer alan online başvuru formunu doldurabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Neden Covid 19 Ücretsiz Psikolojik Destek Hattı ?

Ücretsiz Pandemi Psikolojik Destek Hattı ile desteğe ihtiyacı olan ancak Pandemi gibi olağanüstü şartlar nedeniyle uzman ile yüz yüze görüşme şansı olmayan herkese tanınan ücretsiz bir uygulamadır. Amacımız mevcut kriz ortamında yaşanan, hastaneye gidememe durumunun doğurabileceği uzun dönem psikolojik tahribatın asgari düzeye indirilebilmesi için geliştirilmiş, uçtan uca bir çözümdür. Söz konusu çözüm, danışmanlık görevidir, tedavi şartlarını taşımamaktadır.

5 Adımda Covid 19 Psikolojik Destek Hattı :

1)Başvuru:

Bu hizmetten faydalanmak için aşağıdaki online başvuru formunu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Mesaj kısmını da doldurup mevcut durumunuz hakkında ön bilgi yazabilirsiniz.

2) Randevu:

Çağrı merkezi yetkililerimiz sizi aynı gün içinde telefonla arayarak yapılacak görüşme için planlanan gün ve saat konusunda sizi bilgilendirecektir. Belirtilen gün ve saat konusunda uygun olmamanız dahilinde yeni gün ve saat konusunda size yardımcı olunacaktır.

3) Onam:

Covid 19 Ücretsiz Psikolojik Destek Hattı için uzmanınıza bağlanmadan önce size gönderilen online onam formunu okuduğunuzu ve anladığınızı belirten kutucuğu işaretlemeniz çok önemlidir..

4) Gizlilik:

Covid 19 Ücretsiz Psikolojik Destek Hattında, uzmanınıza ilettiğiniz tüm bilgiler sizin ve uzmanınız arasındadır ve gizlidir. Ancak istismar, intihar riski, siz veya yakınlarınızın zarar görmesi gibi durumlarda sizinle ilgili bilgileri izniniz olmadan mesleki etik ilkeleri ve yasalar doğrultusunda ve zorunluluk doğduğunda sadece yetkili mercilerle ve mahkemelerle paylaşabiliriz.

5) Uzmanınızla Görüşme Öncesinde:

  • Randevu alırken paylaştığınız ve/veya sistemlerimizde bulunan cep telefonu numaranızdan Hasta Danışmanlarımız sizi arayarak bilgilerinizi teyit eder.
  • Randevu saatinizde, sizi arayarak görüşme sağlanacaktır.

Covid 19 Ücretsiz Psikolojik Destek Hattı için Tıklayınız..

Paylaş: