0216 633 0 633 Randevu Al

Erişkin Psikiyatri Servisi

Erişkin Psikiyatri Servisinde danışanlarımız yatarak tedavi olmaktadırlar. Hastanemizde bulunan her servis, yatarak tedavi alan hastaların mahremiyetleri ve hastalığın risklerine göre belli kurallar çerçevesinde oluşturuldu.

Hasta ve yakınlarının konforunun ön planda tutulduğu NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nde farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış iki tip oda seçeneği vardır. Standart ve A tipi süit oda bulunmaktadır. A tipi süit odalar ve köşe süit odalar ile güvenlikten ödün vermeden yüksek konfor amaçlanmıştır.

Her odada danışanlarımızın konforunu ve güvenliğini sağlamak amacıyla tüm mobilyalar buna uygun seçildi ve özel olarak tasarlandı.
Tüm odalarımızda, hasta ve yakınlarının konforunu artıracak yerli-yabancı kanalların izlenebileceği televizyondan kasaya, dinlenme koltuğundan gazete servisine kadar tüm ihtiyaçlarına VIP hizmetler sunulmaktadır.

Hastanemizde, hekim görüşmelerinde hasta ve hasta yakınının mahremiyetini korumayı amaçlayan görüşme odaları, her klinikte bekleme alanları ve hasta katlarında hastaların kendini rahat ve evinde hissetmeleri için oluşturulmuş gündüz salonları ve kış bahçeleri bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için:

KLİNİKLERİMİZ İÇİN...

BİLGİ GÜVENLİĞİ

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, hasta mahremiyetini ve gizliliğini ön planda tutar. Bu politika, NPGRUP bünyesinde sunulan tüm sağlık hizmetleri için geçerlidir. NPİSTANBUL Beyin Hastanesi teşhis ve tedavi hizmetlerinde; yasam mevzuat şartlarının karşılanmasından, hizmet sunumunda hasta ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek şekilde gerçekleşmesinden sorumludur
Detaylı bilgi için

FİZİKSEL GÜVENLİK

Hastaların tanımlanmış psikiyatrik riskleri doğrultusunda yapılandırılmış olan servis fiziksel ve mekanik önlemler olarak, öncelikle evindelik hissi; Servislerimizin odaları ev, koridorları sokak görünümüne sahiptir. Hasta odaları ve ortak aktivite alanları olan konforlu gündüz odaları rahatlatıcı ortamlarıyla hastalarımızın evlerinde gibi hissetmenizi sağlar.
Detaylı bilgi için

Yayınlama Tarihi:
19 Eylül 2018
Güncelleme Tarihi:
24 Haziran 2021