Bariatrik ve Genel Cerrahi

Danışan memnuniyetinin ve tedavi başarısının en üst seviyede tutulduğu NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Genel Cerrahi Servisi’nde; hasta merkezli, nitelikli, güvenilir ve tıbbi başarı odağında, “sağlıkta mükemmeliyet” anlayışı ile hizmet verilmektedir.

Genel Cerrahi Servisi’nde; uzman kadrosu, teknolojinin son imkanları ile donatılmış altyapısı, JCI akreditasyon belgesi ile tescillenmiş bir hastanede hizmet verilmektedir. Günümüz çağdaş genel cerrahi ameliyatları açık ve kapalı yöntemlerle hastanemizde yapılabilmektedir. Tiroid, meme, mide, karaciğer, pankreas, dalak, bağırsaklar, karıniçi kitle, mide, karın ve kasık fıtıkları bunların ilk akla gelenleridir. 

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Genel Cerrahi Servis’nde; Türkiye’nin ilk ve tek 1A Ultra Clean ameliyathane donanımı bulunan bir altyapı oluşturuldu. Hastanemizde, biri 1A diğeri 1B olmak üzere 2 ameliyathane ve 16 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Yoğun bakım biriminde Seviye 3’e kadar tüm seviyelerdeki yoğun bakım hastalarına tam teşekküllü hizmet verilebilmektedir.

Bariatrik ve Genel Cerrahi

  Tedavi Ekibimiz
Op. Dr. Şerafettin ÖZER
Genel Cerrahi Uzmanı

Randevu Al